Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy (JR)

  • Trener MOSM Tychy (JR):

    Janusz Kwiatkowski

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (JR)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (JR):

    Grzegorz Klich

  • Wynik:

    0:10 (0:6, 0:1, 0:3)

  • Data:

    06.03.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    19:50

  • Sędzia główny:

    Mateusz Krzywda, X

  • Sędzia liniowy:

    Joanna Pobożniak, Michał Kret

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 07:46 EQ

Dubinin Andrei Palamarchuk Oleh

0:2 10:15 EQ

Piotrowski Mariusz Blanik Jakub

0:3 10:58 EQ

Dubinin Andrei

0:4 16:41 EQ

Dubinin Andrei Yerassov Vasiliy, Luszniak Szymon

0:5 19:12 EQ

Yerassov Vasiliy Sak Mateusz, Blanik Jakub

0:6 19:49 EQ

Susterovas Jaromir Dubinin Andrei, Piotrowski Mariusz

0:7 36:55 +1

Palamarchuk Oleh Kozlov Nikita, Dubinin Andrei

0:8 42:14 EQ

Piotrowski Mariusz Blanik Jakub

0:9 56:28 EQ

Yerassov Vasiliy Dubinin Andrei, Sak Mateusz

0:10 58:06 +1

Zadęcki Wiktor Blanik Jakub, Nowak Michał

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
23:04 Makaj Sebastian MOSM Tychy (JR) 2 Zahaczenie
36:17 Tabaka Beniamin MOSM Tychy (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
42:30 Kula Patryk MOSM Tychy (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:00 Kula Patryk MOSM Tychy (JR) 2 Przeszkadzanie
57:29 Kula Patryk MOSM Tychy (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MOSM Tychy (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Smolin Denis 40:00 50 46 4 92
2 Mentel Jakub 20:00 26 20 6 76

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Kula Patryk 0 0 0 6
11 Sobecki Karol 0 0 0 0
23 Gruźla Kacper 0 0 0 0
36 Tabaka Beniamin 0 0 0 2
17 Kulpecki Kacper 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Malinowski Mateusz 0 0 0 0
40 Kasperek Oliwier 0 0 0 0
10 Mużelak Kacper 0 0 0 0
87 Kucharski Szymon 0 0 0 0
44 Krok Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Rawa Bartosz 0 0 0 0
91 Makaj Sebastian 0 0 0 2
6 Pachut Patryk 0 0 0 0

UKS Zagłębie Sosnowiec (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Kotuła Marcel 00:00 0 0 0 0
34 Małota Mateusz 60:00 8 8 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Kozlov Nikita 0 1 1 0
19 Luszniak Szymon 0 1 1 0
10 Yerassov Vasiliy 2 1 3 0
16 Dubinin Andrei 3 3 6 0
8 Sak Mateusz 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Nowak Michał 0 1 1 0
7 Khoperia Armen 0 0 0 0
11 Piotrowski Mariusz 2 1 3 0
17 Blanik Jakub 0 4 4 0
23 Susterovas Jaromir 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Zadęcki Wiktor 1 0 1 0
14 Palamarchuk Oleh 1 1 2 0