Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL):

    Grzegorz Klich

  • Goście:

    TME ŁKH Łódź

  • Trener TME ŁKH Łódź:

    Yury Ziankou

  • Wynik:

    5:1 (2:0, 1:1, 2:0)

  • Data:

    06.09.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Sędzia główny:

    Rafał Noworyta

  • Sędzia liniowy:

    Zachariasz Kadela, Sebastian Iwaniak

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 13:38 EQ

Piotrowski Mariusz Jarosz Patryk

2:0 14:33 EQ

Susterovas Jaromir Yerassov Vasiliy

3:0 23:58 EQ

Yerassov Vasiliy

3:1 35:09 EQ

Stryzhanok Yauheniy

4:1 50:32 +1

Kozlov Nikita Jarosz Patryk, Piotrowski Mariusz

5:1 56:26 -1

Onyshchenko Nikolai Susterovas Jaromir

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:55 Rzekanowski Oskar UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:59 Kafel Mateusz UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Trzymanie
49:01 Lewy Tymoteusz TME ŁKH Łódź 2 Atak łokciem
51:50 Lewy Tymoteusz TME ŁKH Łódź 2 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
51:50 Lewy Tymoteusz TME ŁKH Łódź 10 Kara za niesportowe zachowanie
53:56 Riha Vaclav TME ŁKH Łódź 2 Zahaczenie
55:48 Jarosz Patryk UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
55:48 Jarosz Patryk UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 10 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Ramanauskas Tadas 60:00 24 23 1 95
28 Kubara Artur 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Kafel Mateusz 0 0 0 2
6 Gniewek Aleksander 0 0 0 0
17 Rzekanowski Oskar 0 0 0 2
29 Pędraś Kamil 0 0 0 0
88 Kisiel Łukasz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Kozlov Nikita 1 0 1 0
22 Opiłka Kacper 0 0 0 0
91 Piotrowski Mariusz 1 1 2 0
9 Chabior II Adrian 0 0 0 0
21 Jarosz Patryk 0 2 2 12

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Nowak Michał 0 0 0 0
81 Onyshchenko Nikolai 1 0 1 0
10 Yerassov Vasiliy 1 1 2 0
7 Antropau Mikita 0 0 0 0
32 Susterovas Jaromir 1 1 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Gzik Filip 0 0 0 0
15 Mirek Adrian 0 0 0 0
19 Mazur Marcel 0 0 0 0
16 Zadęcki Wiktor 0 0 0 0
24 Bunko Maksim 0 0 0 0

TME ŁKH Łódź

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
26 Hiukka Karri 60:00 44 39 5 88
61 Klysh Danylo 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Riha Vaclav 0 0 0 2
77 Baisarovych Volodym. 0 0 0 0
88 Witczak Arkadiusz 0 0 0 0
9 Lewy Tymoteusz 0 0 0 14
11 Maskaliou Aliaksei 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Kowalski Bartosz 0 0 0 0
97 Kusideł Radosław 0 0 0 0
99 Stryzhanok Yauheniy 1 0 1 0
32 Kubiak Mateusz 0 0 0 0
95 Polak Franciszek 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Matuszewski Piotr 0 0 0 0
14 Ziankou Yury 0 0 0 0
5 Kułak Marcin 0 0 0 0
18 Janiszewski Patryk 0 0 0 0
10 Tsyran Ivan 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
86 Matuszewski Antoni 0 0 0 0