Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Cracovia (MHL)

  • Trener MKS Cracovia (MHL):

    Dominik Salamon

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (MHL)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (MHL):

    Witold Magiera

  • Wynik:

    5:2 (3:2, 2:0, 0:0)

  • Data:

    06.09.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:30

  • Godzina zakończenia:

    19:07

  • Sędzia główny:

    Kamil Bryniarski

  • Sędzia liniowy:

    Maciej Gąsienica-Makowski, Krzysztof Worwa

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:20 EQ

Augustyniak Igor Yastrabau Kiryl, Gorczyca II Sebastian

1:1 01:47 EQ

Filipowicz Mateusz Lichota Dominik

2:1 07:39 +1

Kuzak II Marcin Gosztyła Patryk, Bezwiński Mateusz

2:2 11:21 EQ

Magiera Michał Kusak Patryk

3:2 19:33 +1

Kuzak II Marcin Bezwiński Mateusz, Augustyniak Igor

4:2 28:34 +1

Augustyniak Igor Yastrabau Kiryl, Gosztyła Patryk

5:2 32:52 +2

Hadowski Oskar

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:59 Dudkiewicz Krzysztof UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Trzymanie
17:07 Filipowicz Mateusz UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Spóźniony atak ciałem
18:20 - UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:52 Skrzek Wiktor MKS Cracovia (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
23:52 Dworzak Filip UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
23:52 Dworzak Filip UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
28:16 Kot Piotr UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Przeszkadzanie
30:31 Krztoń Radosław MKS Cracovia (MHL) 2 Zahaczenie
31:03 Noworyta Aleksander UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
32:05 Dudkiewicz Krzysztof UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
32:05 Magiera Michał UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
37:49 Kot Piotr UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Przeszkadzanie
38:38 Shatilov Nikita MKS Cracovia (MHL) 2 Przeszkadzanie
42:13 Kot Piotr UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Opóźnianie gry
47:06 Wojtarowicz Szymon UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Przeszkadzanie
55:12 Filipowicz Mateusz UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
55:12 Filipowicz Mateusz UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
55:12 Lichota Dominik UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
55:44 Dudkiewicz Krzysztof UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:18 Gawlik Jakub MKS Cracovia (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:32 - UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
59:33 Augustyniak Igor MKS Cracovia (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:33 Dziurdzia Antoni MKS Cracovia (MHL) 10 Kara za niesportowe zachowanie
59:33 Magiera Michał UKH Unia Oświęcim (MHL) 10 Kara za niesportowe zachowanie
59:33 Magiera Michał UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:33 Dziurdzia Antoni MKS Cracovia (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

MKS Cracovia (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Hebda Łukasz 60:00 23 21 2 91
22 Rospond Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Gorczyca II Sebastian 0 1 1 0
12 Jaracz Michał 0 0 0 0
5 Shatilov Nikita 0 0 0 2
13 Augustyniak Igor 2 1 3 2
17 Yastrabau Kiryl 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Gosztyła Patryk 0 2 2 0
19 Surma Olaf 0 0 0 0
20 Kiełbicki Szymon 0 0 0 0
18 Bezwiński Mateusz 0 2 2 0
15 Kuzak II Marcin 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Tynka Dawid 0 0 0 0
11 Gawlik Jakub 0 0 0 2
9 Hadowski Oskar 1 0 1 0
4 Kuczek Oskar 0 0 0 0
10 Krztoń Radosław 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Adamczyk Oskar 0 0 0 0
7 Solovey Pavel 0 0 0 0
16 Skrzek Wiktor 0 0 0 2
3 Dziurdzia Antoni 0 0 0 12
23 Bieniek Benedykt 0 0 0 0

UKH Unia Oświęcim (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Płonka Filip 60:00 31 26 5 83
32 Łazarz Witold 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Wojtarowicz Szymon 0 0 0 2
3 Dworzak Filip 0 0 0 4
8 Magiera Michał 1 0 1 14
88 Dudkiewicz Krzysztof 0 0 0 6
26 Kusak Patryk 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kot Piotr 0 0 0 6
7 Guzik Arkadiusz 0 0 0 0
36 Biernat Jan 0 0 0 0
19 Sosnowski Krystian 0 0 0 0
9 Daniliszyn Kamil 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Lichota Dominik 0 1 1 2
39 Wytrykus Adam 0 0 0 0
16 Kurandy Jakub 0 0 0 0
87 Filipowicz Mateusz 1 0 1 6
13 Noworyta Aleksander 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Hornik Marcin 0 0 0 0
28 Tarłowski Mikołaj 0 0 0 0
78 Klimczyk Mateusz 0 0 0 0