5:1

(1:0, 2:0, 2:1)

Informacje
  • Gospodarze:

    SMS Toruń

  • Trener SMS Toruń:

    Wojciech Milan

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń (MHL)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (MHL):

    Łukasz Kiedewicz

  • Wynik:

    5:1 (1:0, 2:0, 2:1)

  • Data:

    05.09.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:45

  • Godzina zakończenia:

    20:45

  • Sędzia główny:

    Mateusz Zieliński

  • Sędzia liniowy:

    Michał Kłosiński, Artur Szóstakowski

  • Widzów:

    100

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 07:32 EQ

Małecki Jakub Jeziorski Oskar

2:0 35:45 EQ

Wenker Jakub

3:0 38:09 EQ

Walczak Jan Kurnicki Oliwier, Dobrzeniecki Natalian

4:0 46:06 EQ

Walczak Jan Mularczyk Jakub

4:1 55:45 EQ

Bajwenko Oskar Wiwatowski Kamil

5:1 59:29 EQ

Jeziorski Oskar Mularczyk Jakub, Małecki Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
20:51 Łapczyński Jan MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Atak kolanem
25:08 - MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
47:57 Sawicki Marcel SMS Toruń 2 Atak łokciem

Składy

SMS Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Lisewski Maksymilian 40:00 14 14 0 100
1 Grabara II Bartosz 20:00 9 8 1 88

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Sawicki Marcel 0 0 0 2
20 Proczek Michał 0 0 0 0
17 Wenker Jakub 1 0 1 0
11 Walczak Jan 2 0 2 0
19 Małecki Jakub 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Schafer Eryk 0 0 0 0
21 Rutkowski Patryk 0 0 0 0
15 Piskalski Konrad 0 0 0 0
12 Jeziorski Oskar 1 1 2 0
23 Mularczyk Jakub 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Dobrzeniecki Natalian 0 1 1 0
13 Kurnicki Oliwier 0 1 1 0
24 Napiórkowski Patryk 0 0 0 0
9 Zberek Karol 0 0 0 0

MKS Sokoły Toruń (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
51 Guranowski Szymon 55:45 34 30 4 88
30 Mądraszewski Jakub 04:15 5 4 1 80

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Bajwenko Oskar 1 0 1 0
16 Kowalski Adam 0 0 0 0
29 Golik Mateusz 0 0 0 0
74 Bohuszko Igor 0 0 0 0
19 Wiwatowski Kamil 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Łapczyński Jan 0 0 0 2
71 Lewandowski Maks. 0 0 0 0
81 Krzymowski Radosław 0 0 0 0
11 Shirkov Timofei 0 0 0 0
14 Wólczyński Szymon 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
58 Błotnicki Mateusz 0 0 0 0