Informacje
  • Gospodarze:

    Re-Plast Unia Oświęcim

  • Trener Re-Plast Unia Oświęcim:

    Nik Zupancic

  • Goście:

    GKH Stoczniowiec Gdańsk

  • Trener GKH Stoczniowiec Gdańsk:

    Krzysztof Lehmann

  • Wynik:

    6:1 (3:1, 2:0, 1:0)

  • Data:

    11.09.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:10

  • Sędzia główny:

    Robert Długi, Mateusz Niżnik

  • Sędzia liniowy:

    Andrzej Nenko, Kamil Korwin

  • Widzów:

    1200

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:33 EQ

Krzemień Łukasz Malicki Patryk

1:1 03:40 EQ

Pesta Filip Bandarenka Dzmitry, Zając Michał

2:1 11:59 EQ

Sherbatov Eliezer Trandin Alexei, Glenn Ryan

3:1 16:37 EQ

Bezuska Peter Garshin Semen

4:1 27:22 EQ

Pretnar Klemen Kalan Luka, Helenius Jere

5:1 37:52 EQ

Trandin Alexei Sherbatov Eliezer, Przygodzki Martin

6:1 52:08 +1

Przygodzki Martin Glenn Ryan, Luza Patrik

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:04 Rybak Maciej GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Zahaczenie
13:41 Pesta Filip GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Atak kijem trzymanym oburącz
19:32 Przygodzki Martin Re-Plast Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:47 Zhurauski Artsiom GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:50 Mocarski Krystian GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Uderzenie kijem
33:19 Vitek Josef GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Zahaczenie
46:01 Garshin Semen Re-Plast Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:00 Luza Patrik Re-Plast Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
50:06 Kowalówka Sebastian Re-Plast Unia Oświęcim 2 Atak kijem trzymanym oburącz
51:22 Strużyk Mateusz GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Wymuszanie kary
52:55 Garshin Semen Re-Plast Unia Oświęcim 4 Zbyteczna ostrość w grze
52:55 Rybak Maciej GKH Stoczniowiec Gdańsk 4 Zbyteczna ostrość w grze
52:55 Garshin Semen Re-Plast Unia Oświęcim 5 Atak kolanem
52:55 Garshin Semen Re-Plast Unia Oświęcim 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
55:29 Zając Michał GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Uderzenie kijem
56:16 - GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
57:24 Luza Patrik Re-Plast Unia Oświęcim 2 Trzymanie
59:34 Lehmann Oskar GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

Re-Plast Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Saunders Clarke 60:00 25 24 1 96
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Zatko Miroslav 0 0 0 0
7 Pretnar Klemen 1 0 1 0
10 Helenius Jere 0 1 1 0
93 Kalan Luka 0 1 1 0
9 Koblar Gregor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Glenn Ryan 0 2 2 0
24 Luza Patrik 0 1 1 4
13 Sherbatov Eliezer 1 1 2 0
87 Trandin Alexei 1 1 2 0
11 Przygodzki Martin 1 1 2 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 1 0 1 0
55 Noworyta Patryk 0 0 0 0
96 Garshin Semen 0 1 1 31
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 2
91 Orekhin Daniil 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
8 Dudkiewicz Krzysztof 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 1 0 1 0
20 Malicki Patryk 0 1 1 0

GKH Stoczniowiec Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kieler Michał 60:00 41 35 6 85
11 Soliński Wiktor 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Rompkowski Mateusz 0 0 0 0
76 Wala Jakub 0 0 0 0
73 Vitek Josef 0 0 0 2
21 Mocarski Krystian 0 0 0 2
10 Stasiewicz Jakub 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 2
9 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
13 Rybak Michał 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 2
24 Rybak Maciej 0 0 0 6

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Maciejewski Dawid 0 0 0 0
33 Zhurauski Artsiom 0 0 0 2
8 Zając Michał 0 1 1 2
93 Pesta Filip 1 0 1 2
22 Bandarenka Dzmitry 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Liśkiewicz Bartosz 0 0 0 0
17 Niedźwiecki Kacper 0 0 0 0
15 Łabinowicz Szymon 0 0 0 0
77 Sadowski II Michał 0 0 0 0
5 Drąg Daniel 0 0 0 0