Informacje
  • Gospodarze:

    MMKS Podhale Nowy Targ (JR)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ (JR):

    Jacek Szopiński

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (JR)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (JR):

    Grzegorz Klich

  • Wynik:

    0:3 (0:0, 0:2, 0:1)

  • Data:

    29.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:30

  • Godzina zakończenia:

    19:25

  • Sędzia główny:

    Andrzej Nenko

  • Sędzia liniowy:

    Krzysztof Worwa, Janusz Węgrzyniak

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 20:47 +1

Chabior II Adrian Yerassov Vasiliy, Kozlov Nikita

0:2 32:04 +1

Blanik Jakub Kozlov Nikita, Chabior II Adrian

0:3 58:05 EQ

Yerassov Vasiliy Blanik Jakub, Opiłka Kacper

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:46 Tumidalski Oliwier UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
13:20 Fabiańczyk Maciej UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Przeszkadzanie
19:35 Sulka Patryk MMKS Podhale Nowy Targ (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:40 Długopolski Łukasz MMKS Podhale Nowy Targ (JR) 2 Podcięcie
34:55 Wilk Jakub UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Trzymanie
36:10 Żurawski Jakub MMKS Podhale Nowy Targ (JR) 2 Zahaczenie
46:06 Tumidalski Oliwier UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Zahaczenie
53:41 Chabior II Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Podcięcie

Składy

MMKS Podhale Nowy Targ (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Klimowski Szymon 60:00 22 19 3 86
29 Polak Oskar 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Szlembarski Dominik 0 0 0 0
77 Wikar Krystian 0 0 0 0
89 Malasiński Jakub 0 0 0 0
91 Kapica Fabian 0 0 0 0
70 Plewa Błażej 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
59 Nykaza Daniel 0 0 0 0
26 Żurawski Jakub 0 0 0 2
10 Jarczyk Krzysztof 0 0 0 0
23 Malasiński Kacper 0 0 0 0
17 Trzebunia Jakub 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Sarniak Karol 0 0 0 0
24 Sulka Patryk 0 0 0 2
22 Siuty Szymon 0 0 0 0
55 Długopolski Łukasz 0 0 0 2
87 Leja Filip 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Danel Patryk 0 0 0 0
69 Pudzisz Marcin 0 0 0 0
11 Sokół Jan 0 0 0 0

UKS Zagłębie Sosnowiec (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Kotuła Marcel 30:47 18 18 0 100
34 Ramanauskas Tadas 29:13 13 13 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Kozlov Nikita 0 2 2 0
29 Opiłka Kacper 0 1 1 0
12 Chabior II Adrian 1 1 2 2
7 Blanik Jakub 1 1 2 0
10 Yerassov Vasiliy 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Nowak Michał 0 0 0 0
14 Gavrilov Denis 0 0 0 0
17 Kasprzyk Dominik 0 0 0 0
15 Baran Karol 0 0 0 0
23 Susterovas Jaromir 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Zadęcki Wiktor 0 0 0 0
6 Wilk Jakub 0 0 0 2
79 Mazur Marcel 0 0 0 0
26 Tumidalski Oliwier 0 0 0 4
8 Fabiańczyk Maciej 0 0 0 2