Informacje
  • Gospodarze:

    Re-Plast Unia Oświęcim

  • Trener Re-Plast Unia Oświęcim:

    Nik Zupancic

  • Goście:

    Ciarko STS Sanok

  • Trener Ciarko STS Sanok:

    Marek Ziętara

  • Wynik:

    3:0 (1:0, 2:0, 0:0)

  • Data:

    18.09.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:10

  • Sędzia główny:

    Przemysław Gabryszak, Daniel Lipiński

  • Sędzia liniowy:

    Piotr Matlakiewicz, Michał Gerne

  • Widzów:

    1500

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 17:23 EQ

Orekhin Daniil Garshin Semen, Kowalówka Sebastian

2:0 23:25 +1

Bezuska Peter Kowalówka Sebastian, Orekhin Daniil

3:0 29:21 +1

Kalan Luka Zatko Miroslav, Helenius Jere

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:12 Filipek Konrad Ciarko STS Sanok 2 Wysoki kij
07:41 Spesny Patrik Ciarko STS Sanok 2 Opóźnianie gry
10:59 Da Costa Teddy Re-Plast Unia Oświęcim 2 Atak kijem trzymanym oburącz
19:08 Krzemień Łukasz Re-Plast Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:00 - Ciarko STS Sanok 2 Opóźnianie gry
22:01 Bielec Maciej Ciarko STS Sanok 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:20 Glenn Ryan Re-Plast Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:01 Witan Maciej Ciarko STS Sanok 2 Uderzenie kijem
30:29 Pretnar Klemen Re-Plast Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie
56:38 Rąpała Bogusław Ciarko STS Sanok 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

Re-Plast Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Saunders Clarke 60:00 13 13 0 100
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Zatko Miroslav 0 1 1 0
7 Pretnar Klemen 0 0 0 2
10 Helenius Jere 0 1 1 0
93 Kalan Luka 1 0 1 0
9 Koblar Gregor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Glenn Ryan 0 0 0 2
24 Luza Patrik 0 0 0 0
13 Sherbatov Eliezer 0 0 0 0
87 Trandin Alexei 0 0 0 0
11 Przygodzki Martin 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 1 0 1 0
55 Noworyta Patryk 0 0 0 0
96 Garshin Semen 0 1 1 0
12 Kowalówka Sebastian 0 2 2 0
91 Orekhin Daniil 1 1 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
77 Da Costa Teddy 0 0 0 2
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 2
20 Malicki Patryk 0 0 0 0

Ciarko STS Sanok

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Spesny Patrik 60:00 46 43 3 93
31 Wojciechowski Kacper 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Olearczyk Kamil 0 0 0 0
23 Rąpała Bogusław 0 0 0 2
10 Filipek Konrad 0 0 0 2
80 Strzyżowski Marek 0 0 0 0
88 Biały Marcin 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kameneu Yauheni 0 0 0 0
69 Piippo Eemeli 0 0 0 0
8 Bukowski Jakub 0 0 0 0
47 Viikila Jesperi 0 0 0 0
96 Elo Eetu 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Demkowicz Hubert 0 0 0 0
12 Biłas Karol 0 0 0 0
79 Bielec Maciej 0 0 0 2
16 Witan Maciej 0 0 0 2
19 Wilusz Mateusz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Florczak Bartosz 0 0 0 0
67 Glazer Tymoteusz 0 0 0 0
91 Fus Szymon 0 0 0 0
97 Ginda Damian 0 0 0 0
86 Dobosz Szymon 0 0 0 0