2:1 k.

(0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 2:1k)

Informacje
  • Gospodarze:

    Tauron Podhale Nowy Targ

  • Trener Tauron Podhale Nowy Targ:

    Andrei Gusov

  • Goście:

    Zagłębie Sosnowiec

  • Trener Zagłębie Sosnowiec:

    Grzegorz Klich

  • Wynik:

    2:1 k. (0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 2:1k)

  • Data:

    18.09.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:22

  • Sędzia główny:

    Paweł Breske, Sebastian Kryś

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Kucharewicz, Dariusz Pobożniak

  • Widzów:

    800

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 13:56 EQ

Bashirov Ruslan Nikiforov Evgeni, Domogała Adam

1:1 51:39 EQ

Neupauer Bartłomiej Mrugała Robert, Łyszczarczyk Alan

2:1 65:00 PS

Neupauer Bartłomiej

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:12 Worwa Jakub Tauron Podhale Nowy Targ 2 Przeszkadzanie
39:53 Kozłowski Tomasz Zagłębie Sosnowiec 2 Zahaczenie
42:07 Łyszczarczyk Alan Tauron Podhale Nowy Targ 2 Atak kijem trzymanym oburącz
45:28 Tsitok Maksim Zagłębie Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:55 Bashirov Ruslan Zagłębie Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
62:54 Bernacki Michał Zagłębie Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

Tauron Podhale Nowy Targ

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Odrobny Przemysław 65:00 27 26 1 96
50 Bizub Paweł 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
43 Birzins Ricards 0 0 0 0
24 Chaloupka Petr 0 0 0 0
62 Svec Emil 0 0 0 0
69 Vachovec Michal 0 0 0 0
11 Bepierszcz Mateusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Tomasik Damian 0 0 0 0
77 Mrugała Robert 0 1 1 0
17 Pettersson Alexander 0 0 0 0
9 Neupauer Bartłomiej 1 0 1 0
13 Łyszczarczyk Alan 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Sulka Maciej 0 0 0 0
6 Wsół Patryk 0 0 0 0
10 Guzik Kacper 0 0 0 0
93 Rancevs Lauris 0 0 0 0
78 Ankudinov Andrei 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bochnak Ernest 0 0 0 0
91 Kapica Fabian 0 0 0 0
12 Worwa Jakub 0 0 0 2
28 Gajor Adrian 0 0 0 0
25 Słowakiewicz Adrian 0 0 0 0

Zagłębie Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
34 Czernik Michał 65:00 49 47 2 95
33 Kotuła Marcel 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Kascak Eduard 0 0 0 0
37 Khoperia Armen 0 0 0 0
78 Nikiforov Evgeni 0 1 1 0
20 Domogała Adam 0 1 1 0
22 Bashirov Ruslan 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
65 Jakobsons Magnuss 0 0 0 0
13 Syroezhkin Mikhail 0 0 0 0
10 Bernacki Michał 0 0 0 2
18 Kozłowski Tomasz 0 0 0 2
57 Nahunko Dominik 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Naróg Michał 0 0 0 0
98 Domogała Michał 0 0 0 0
12 Smal Igor 0 0 0 0
87 Blanik Jakub 0 0 0 0
89 Kulas Tomasz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Sikora Kamil 0 0 0 0
79 Salnikov Denis 0 0 0 0
61 Tsitok Maksim 0 0 0 2
8 Dubinin Andrei 0 0 0 0
7 Stojek Andrzej 0 0 0 0