Informacje
  • Gospodarze:

    SMS Toruń

  • Trener SMS Toruń:

    Wojciech Milan

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL):

    Marcin Kotuła

  • Wynik:

    2:4 (0:1, 1:2, 1:1)

  • Data:

    26.09.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:30

  • Godzina zakończenia:

    19:30

  • Sędzia główny:

    Przemysław Gabryszak

  • Sędzia liniowy:

    Michał Kalinowski, Igor Dzięciołowski

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 09:55 EQ

Chabior II Adrian Jarosz Patryk, Kafel Mateusz

1:1 24:24 EQ

Małecki Jakub Walczak Jan, Wenker Jakub

1:2 27:10 EQ

Pędraś Kamil Blanik Jakub

1:3 37:53 EQ

Jarosz Patryk Blanik Jakub

1:4 52:20 EQ

Piotrowski Mariusz Kafel Mateusz

2:4 58:59 EQ

Mularczyk Jakub Wiwatowski Kamil

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
15:11 - UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
17:25 Małecki Jakub SMS Toruń 2 Uderzenie kijem
21:55 Piskalski Konrad SMS Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:59 Jaskólski Adam UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

SMS Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Buczek Dominik 00:00 0 0 0 0
1 Lisewski Maksymilian 59:35 26 22 4 84

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Sawicki Marcel 0 0 0 0
20 Proczek Michał 0 0 0 0
17 Wenker Jakub 0 1 1 0
11 Walczak Jan 0 1 1 0
19 Małecki Jakub 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Schafer Eryk 0 0 0 0
22 Kańczewski Konrad 0 0 0 0
15 Piskalski Konrad 0 0 0 2
12 Jeziorski Oskar 0 0 0 0
23 Mularczyk Jakub 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Dobrzeniecki Natalian 0 0 0 0
13 Kurnicki Oliwier 0 0 0 0
24 Napiórkowski Patryk 0 0 0 0
10 Wiwatowski Kamil 0 1 1 0
16 Laskowski Adam 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Krzymowski Radosław 0 0 0 0
9 Zberek Karol 0 0 0 0

UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
34 Ramanauskas Tadas 00:00 0 0 0 0
33 Kubara Artur 60:00 25 23 2 92

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Kafel Mateusz 0 2 2 0
10 Gzik Filip 0 0 0 0
79 Susterovas Jaromir 0 0 0 0
12 Chabior II Adrian 1 0 1 0
29 Pędraś Kamil 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Kozlov Nikita 0 0 0 0
23 Jaskólski Adam 0 0 0 2
11 Piotrowski Mariusz 1 0 1 0
89 Blanik Jakub 0 2 2 0
21 Jarosz Patryk 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Nowak Michał 0 0 0 0
26 Onyshchenko Nikolai 0 0 0 0
15 Fabiańczyk Maciej 0 0 0 0
7 Antropau Mikita 0 0 0 0
19 Palamarchuk Oleh 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Zadęcki Wiktor 0 0 0 0
14 Bunko Maksim 0 0 0 0