4:5 d.

(2:0, 1:2, 1:2, 0:1d)

Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń (MHL)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (MHL):

    Andrzej Podlas

  • Goście:

    TME ŁKH Łódź

  • Trener TME ŁKH Łódź:

    Yury Ziankou

  • Wynik:

    4:5 d. (2:0, 1:2, 1:2, 0:1d)

  • Data:

    26.09.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:20

  • Sędzia główny:

    Mateusz Zieliński

  • Sędzia liniowy:

    Michał Gerne, Artur Szóstakowski

  • Widzów:

    60

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 09:58 EQ

Olszewski Dominik Mazurkiewicz Filip, Lewy Jeremi

2:0 17:46 EQ

Bohuszko Igor Błotnicki Mateusz, Gołaszewski Jakub

2:1 23:26 +1

Senkevich Artur Ziankou Yury, Antanovich Mikita

2:2 25:20 +1

Kubiak Mateusz

3:2 34:30 EQ

Olszewski Dominik Mazurkiewicz Filip, Lewy Jeremi

3:3 42:29 EQ

Senkevich Artur Antanovich Mikita, Senkevich Artsiom

3:4 46:00 EQ

Witczak Arkadiusz Antanovich Mikita

4:4 52:21 EQ

Gołaszewski Jakub Olszewski Dominik, Mazurkiewicz Filip

4:5 61:15 +1

Kubiak Mateusz Antanovich Mikita

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:36 Mazurkiewicz Filip MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Spóźniony atak ciałem
15:19 Kułak Marcin TME ŁKH Łódź 2 Rzucenie na bandę
17:19 Kułak Marcin TME ŁKH Łódź 10 Kara za niesportowe zachowanie
18:42 Moruha Kostiantyn TME ŁKH Łódź 2 Zahaczenie
19:33 Lewy Jeremi MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
19:33 Riha Vaclav TME ŁKH Łódź 25 Uderzenie kijem
19:33 Mazurkiewicz Filip MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
20:20 Bajwenko Oskar MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Podcięcie
21:33 Mazurkiewicz Filip MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
22:27 Lewy Jeremi MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Spóźniony atak ciałem
31:25 Shirkov Timofei MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Uderzenie kijem
47:29 - TME ŁKH Łódź 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
61:01 Bajwenko Oskar MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Rzucenie na bandę
61:01 Bajwenko Oskar MKS Sokoły Toruń (MHL) 10 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

MKS Sokoły Toruń (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
51 Guranowski Szymon 61:15 43 39 4 90
30 Grabara II Bartosz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
58 Łapczyński Jan 0 0 0 0
10 Bajwenko Oskar 0 0 0 14
74 Mazurkiewicz Filip 0 3 3 6
81 Lewy Jeremi 0 2 2 4
17 Olszewski Dominik 2 1 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
59 Rutkowski Patryk 0 0 0 0
15 Lewandowski Maks. 0 0 0 0
29 Golik Mateusz 0 0 0 0
71 Shirkov Timofei 0 0 0 2
73 Wólczyński Szymon 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Kowalski Adam 0 0 0 0
16 Błotnicki Mateusz 0 1 1 0
14 Gołębiewski Michał 0 0 0 0
11 Bohuszko Igor 1 0 1 0
13 Gołaszewski Jakub 1 1 2 0

TME ŁKH Łódź

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
26 Hiukka Karri 60:11 33 29 4 87
61 Klysh Danylo 01:04 2 2 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Kusideł Radosław 0 0 0 0
7 Stopczyk Paweł 0 0 0 0
9 Lewy Tymoteusz 0 0 0 0
10 Kubiak Mateusz 2 0 2 0
99 Stryzhanok Yauheniy 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Baisarovych Volodym. 0 0 0 0
13 Kowalski Bartosz 0 0 0 0
11 Maskaliou Aliaksei 0 0 0 0
88 Witczak Arkadiusz 1 0 1 0
69 Riha Vaclav 0 0 0 25

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Matuszewski Piotr 0 0 0 0
32 Ziankou Yury 0 1 1 0
18 Senkevich Artur 2 0 2 0
15 Senkevich Artsiom 0 1 1 0
95 Polak Franciszek 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
92 Moruha Kostiantyn 0 0 0 2
16 Antanovich Mikita 0 4 4 0
5 Kułak Marcin 0 0 0 12
27 Laptinov Nikita 0 0 0 0
14 Tsyran Ivan 0 0 0 0