1:4

(0:2, 1:0, 0:2)

Informacje
  • Gospodarze:

    Ciarko STS Sanok

  • Trener Ciarko STS Sanok:

    Marek Ziętara

  • Goście:

    KH Energa Toruń

  • Trener KH Energa Toruń:

    Jurij Czukh

  • Wynik:

    1:4 (0:2, 1:0, 0:2)

  • Data:

    20.09.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:10

  • Sędzia główny:

    Mariusz Smura, Bartosz Kaczmarek

  • Sędzia liniowy:

    Maciej Waluszek, Dawid Pabisiak

  • Widzów:

    1600

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 07:40 EQ

Feofanov Yegor Sergushkin Denis

0:2 11:07 EQ

Kalinowski Kamil Bondaruk Gleb, Kalinowski Michał

1:2 28:30 +1

Bukowski Jakub Piippo Eemeli, Viikila Jesperi

1:3 51:40 EQ

Gusevas Kostas Sergushkin Denis, Shabanov Mikhail

1:4 53:14 EQ

Dołęga Jarosław Olkinuora Alex, Smirnov Artyom

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:44 Elo Eetu Ciarko STS Sanok 2 Uderzenie kijem
03:44 Kalinowski Kamil KH Energa Toruń 2 Zbyteczna ostrość w grze
16:47 - KH Energa Toruń 2 Opóźnianie gry
19:58 Rąpała Bogusław Ciarko STS Sanok 2 Atak łokciem
27:17 Rozhkov Yegor KH Energa Toruń 2 Przeszkadzanie
30:34 Strzyżowski Marek Ciarko STS Sanok 2 Zahaczenie
35:14 Witan Maciej Ciarko STS Sanok 2 Atak kijem trzymanym oburącz
35:14 Kalinowski Kamil KH Energa Toruń 2 Atak kijem trzymanym oburącz
35:49 Elo Eetu Ciarko STS Sanok 2 Zbyteczna ostrość w grze
35:49 Gusevas Kostas KH Energa Toruń 2 Zbyteczna ostrość w grze
35:49 Gusevas Kostas KH Energa Toruń 2 Zbyteczna ostrość w grze
38:36 Rąpała Bogusław Ciarko STS Sanok 2 Trzymanie
39:43 Feofanov Yegor KH Energa Toruń 2 Wysoki kij
56:26 Jaworski Adrian KH Energa Toruń 2 Przeszkadzanie
58:01 Smirnov Artyom KH Energa Toruń 2 Zbyteczna ostrość w grze
58:01 Viikila Jesperi Ciarko STS Sanok 2 Przeszkadzanie

Składy

Ciarko STS Sanok

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Spesny Patrik 60:00 28 24 4 85
31 Wojciechowski Kacper 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Olearczyk Kamil 0 0 0 0
23 Rąpała Bogusław 0 0 0 4
10 Filipek Konrad 0 0 0 0
80 Strzyżowski Marek 0 0 0 2
88 Biały Marcin 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kameneu Yauheni 0 0 0 0
69 Piippo Eemeli 0 1 1 0
8 Bukowski Jakub 1 0 1 0
47 Viikila Jesperi 0 1 1 2
96 Elo Eetu 0 0 0 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Demkowicz Hubert 0 0 0 0
12 Biłas Karol 0 0 0 0
79 Bielec Maciej 0 0 0 0
16 Witan Maciej 0 0 0 2
19 Wilusz Mateusz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Florczak Bartosz 0 0 0 0
67 Glazer Tymoteusz 0 0 0 0
91 Fus Szymon 0 0 0 0
97 Ginda Damian 0 0 0 0
86 Dobosz Szymon 0 0 0 0

KH Energa Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
28 Svensson Anton 60:00 23 22 1 95
51 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
57 Kozlov Dmitri 0 0 0 0
23 Shkodenko Yegor 0 0 0 0
12 Bondaruk Gleb 0 1 1 0
10 Kalinowski Kamil 1 0 1 4
19 Kalinowski Michał 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 0
22 Smirnov Artyom 0 1 1 2
44 Shabanov Mikhail 0 1 1 0
9 Feofanov Yegor 1 0 1 2
8 Sergushkin Denis 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Gusevas Kostas 1 0 1 4
11 Jaworski Adrian 0 0 0 2
36 Saloranta Ville 0 0 0 0
75 Chvanchikov Andrei 0 0 0 0
79 Jaakola Konsta 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Olszewski Dominik 0 0 0 0
16 Skólmowski Bartosz 0 0 0 0
86 Olkinuora Alex 0 1 1 0
43 Rozhkov Yegor 0 0 0 2
29 Dołęga Jarosław 1 0 1 0