Informacje
  • Gospodarze:

    GKH Stoczniowiec Gdańsk

  • Trener GKH Stoczniowiec Gdańsk:

    Krzysztof Lehmann

  • Goście:

    Tauron Podhale Nowy Targ

  • Trener Tauron Podhale Nowy Targ:

    Andrei Gusov

  • Wynik:

    2:6 (1:1, 0:1, 1:4)

  • Data:

    20.09.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:15

  • Sędzia główny:

    Sebastian Kryś, Daniel Lipiński

  • Sędzia liniowy:

    Paweł Bajon, Wiktor Zień

  • Widzów:

    196

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 06:09 EQ

Bepierszcz Mateusz Svec Emil, Vachovec Michal

1:1 19:23 +2

Mocarski Krystian Rompkowski Mateusz, Vitek Josef

1:2 27:49 +2

Bepierszcz Mateusz Svec Emil, Chaloupka Petr

2:2 43:27 EQ

Pesta Filip Lehmann Oskar, Zając Michał

2:3 48:17 EQ

Rancevs Lauris

2:4 53:57 EQ

Vachovec Michal

2:5 58:10 EQ

Vachovec Michal Svec Emil

2:6 59:54 EQ

Birzins Ricards Rancevs Lauris , Ankudinov Andrei

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:34 Chaloupka Petr Tauron Podhale Nowy Targ 2 Zahaczenie
01:08 Lehmann Oskar GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Spóźniony atak ciałem
17:24 Wsół Patryk Tauron Podhale Nowy Targ 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:10 Sulka Maciej Tauron Podhale Nowy Targ 2 Zahaczenie
21:09 Rancevs Lauris Tauron Podhale Nowy Targ 2 Atak kijem trzymanym oburącz
25:45 Tomasik Damian Tauron Podhale Nowy Targ 2 Atak łokciem
27:22 Stasiewicz Jakub GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Spóźniony atak ciałem
27:37 Leśniak Gilbert GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Trzymanie
29:40 Maciejewski Dawid GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Atakowanie z tyłu
29:40 Maciejewski Dawid GKH Stoczniowiec Gdańsk 10 Kara za niesportowe zachowanie
32:02 Słowakiewicz Adrian Tauron Podhale Nowy Targ 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:08 Pettersson Alexander Tauron Podhale Nowy Targ 2 Atak łokciem
36:13 Mrugała Robert Tauron Podhale Nowy Targ 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

GKH Stoczniowiec Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kieler Michał 60:00 50 44 6 88
11 Soliński Wiktor 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Rompkowski Mateusz 0 1 1 0
76 Wala Jakub 0 0 0 0
73 Vitek Josef 0 1 1 0
21 Mocarski Krystian 1 0 1 0
10 Stasiewicz Jakub 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 1 1 2
9 Leśniak Gilbert 0 0 0 2
19 Zając Michał 0 1 1 0
93 Pesta Filip 1 0 1 0
22 Bandarenka Dzmitry 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Maciejewski Dawid 0 0 0 12
33 Zhurauski Artsiom 0 0 0 0
24 Rybak Maciej 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0
77 Sadowski II Michał 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Liśkiewicz Bartosz 0 0 0 0
17 Niedźwiecki Kacper 0 0 0 0
15 Łabinowicz Szymon 0 0 0 0
84 Fruczek Kacper 0 0 0 0
5 Drąg Daniel 0 0 0 0

Tauron Podhale Nowy Targ

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Odrobny Przemysław 60:00 33 31 2 93
50 Bizub Paweł 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
43 Birzins Ricards 1 0 1 0
24 Chaloupka Petr 0 1 1 2
62 Svec Emil 0 3 3 0
69 Vachovec Michal 2 1 3 0
11 Bepierszcz Mateusz 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Tomasik Damian 0 0 0 2
77 Mrugała Robert 0 0 0 2
17 Pettersson Alexander 0 0 0 2
9 Neupauer Bartłomiej 0 0 0 0
13 Łyszczarczyk Alan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Sulka Maciej 0 0 0 2
6 Wsół Patryk 0 0 0 2
10 Guzik Kacper 0 0 0 0
93 Rancevs Lauris 1 1 2 2
78 Ankudinov Andrei 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Kapica Fabian 0 0 0 0
12 Worwa Jakub 0 0 0 0
28 Gajor Adrian 0 0 0 0
25 Słowakiewicz Adrian 0 0 0 2