Informacje
  • Gospodarze:

    Comarch Cracovia

  • Trener Comarch Cracovia:

    Rudolf Rohacek

  • Goście:

    GKH Stoczniowiec Gdańsk

  • Trener GKH Stoczniowiec Gdańsk:

    Krzysztof Lehmann

  • Wynik:

    5:0 (0:0, 3:0, 2:0)

  • Data:

    25.09.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:42

  • Sędzia główny:

    Paweł Breske, Daniel Lipiński

  • Sędzia liniowy:

    Sławomir Szachniewicz, Michał Gerne

  • Widzów:

    250

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 24:31 EQ

Tiala Taavi Brynkus Sebastian, Nemec Erik

2:0 24:43 EQ

Nejezchleb Richard Franek Tomas, Dudas Martin

3:0 32:26 EQ

Dudas Martin Nejezchleb Richard, Jezek Ales

4:0 44:14 +1

Saur Jakub Tiala Taavi, Nemec Erik

5:0 45:34 EQ

Franek Tomas Jezek Ales, Nejezchleb Richard

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:42 Dudas Martin Comarch Cracovia 2 Zbyteczna ostrość w grze
08:42 Mocarski Krystian GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
14:36 Kamiński Łukasz Comarch Cracovia 2 Wysoki kij
24:51 Franek Tomas Comarch Cracovia 2 Trzymanie
24:51 Rybak Maciej GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
25:58 Dudas Martin Comarch Cracovia 2 Atak kolanem
35:22 Gutwald Michal Comarch Cracovia 2 Przeszkadzanie
37:29 Nejezchleb Richard Comarch Cracovia 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:21 Lehmann Oskar GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Atak kijem trzymanym oburącz
47:19 Gula Jiri Comarch Cracovia 2 Zbyteczna ostrość w grze
47:34 Dudas Martin Comarch Cracovia 10 Kara za niesportowe zachowanie
53:29 Gula Jiri Comarch Cracovia 2 Zbyteczna ostrość w grze
54:42 Jezek Ales Comarch Cracovia 2 Przeszkadzanie
54:42 Lehmann Oskar GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:01 Rompkowski Mateusz GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Przeszkadzanie

Składy

Comarch Cracovia

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
53 Kowalówka Robert 60:00 26 26 0 100
1 Hebda Łukasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
89 Gula Jiri 0 0 0 4
33 Saur Jakub 1 0 1 0
16 Tiala Taavi 1 1 2 0
14 Nemec Erik 0 2 2 0
71 Brynkus Sebastian 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Dudas Martin 1 1 2 14
19 Gutwald Michal 0 0 0 2
88 Franek Tomas 1 1 2 2
90 Jezek Ales 0 2 2 2
10 Nejezchleb Richard 1 2 3 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Musioł Dawid 0 0 0 0
44 Szurowski Damian 0 0 0 0
81 Bezwiński Mateusz 0 0 0 0
8 Kamiński Łukasz 0 0 0 2
94 Csamango Stephan 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Gosztyła Patryk 0 0 0 0
82 Yastrabau Kiryl 0 0 0 0
11 Dziurdzia Antoni 0 0 0 0
7 Augustyniak Igor 0 0 0 0

GKH Stoczniowiec Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kieler Michał 60:00 34 29 5 85
11 Soliński Wiktor 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Rompkowski Mateusz 0 0 0 2
55 Liśkiewicz Bartosz 0 0 0 0
73 Vitek Josef 0 0 0 0
21 Mocarski Krystian 0 0 0 2
19 Zając Michał 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 4
33 Zhurauski Artsiom 0 0 0 0
10 Stasiewicz Jakub 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 0
22 Bandarenka Dzmitry 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
76 Wala Jakub 0 0 0 0
24 Rybak Maciej 0 0 0 2
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0
15 Łabinowicz Szymon 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Kruk Ilya 0 0 0 0
17 Niedźwiecki Kacper 0 0 0 0
77 Sadowski II Michał 0 0 0 0
5 Drąg Daniel 0 0 0 0