Informacje
  • Gospodarze:

    KH Energa Toruń

  • Trener KH Energa Toruń:

    Jurij Czukh

  • Goście:

    Zagłębie Sosnowiec

  • Trener Zagłębie Sosnowiec:

    Grzegorz Klich

  • Wynik:

    1:0 (0:0, 1:0, 0:0)

  • Data:

    25.09.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:35

  • Sędzia główny:

    Patryk Kasprzyk, Mateusz Krzywda

  • Sędzia liniowy:

    Rafał Noworyta, Michał Majkut

  • Widzów:

    1468

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 25:22 +1

Kalinowski Michał Kalinowski Kamil, Saloranta Ville

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
15:26 Naróg Michał Zagłębie Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:06 Kascak Eduard Zagłębie Sosnowiec 2 Atak kijem trzymanym oburącz
23:31 Dubinin Andrei Zagłębie Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:55 Jakobsons Magnuss Zagłębie Sosnowiec 2 Trzymanie
33:22 Saloranta Ville KH Energa Toruń 2 Atak kolanem
36:33 Shkodenko Yegor KH Energa Toruń 2 Zbyteczna ostrość w grze
36:33 Stojek Andrzej Zagłębie Sosnowiec 2 Zbyteczna ostrość w grze
54:05 Shabanov Mikhail KH Energa Toruń 2 Trzymanie kija przeciwnika

Składy

KH Energa Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
28 Svensson Anton 60:00 18 18 0 100
51 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
57 Kozlov Dmitri 0 0 0 0
23 Shkodenko Yegor 0 0 0 2
12 Bondaruk Gleb 0 0 0 0
10 Kalinowski Kamil 0 1 1 0
19 Kalinowski Michał 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 0
22 Smirnov Artyom 0 0 0 0
44 Shabanov Mikhail 0 0 0 2
9 Feofanov Yegor 0 0 0 0
8 Sergushkin Denis 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Gusevas Kostas 0 0 0 0
11 Jaworski Adrian 0 0 0 0
36 Saloranta Ville 0 1 1 2
21 Olszewski Dominik 0 0 0 0
71 Mazurkiewicz Filip 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Bajwenko Oskar 0 0 0 0
16 Skólmowski Bartosz 0 0 0 0
86 Olkinuora Alex 0 0 0 0
43 Rozhkov Yegor 0 0 0 0
29 Dołęga Jarosław 0 0 0 0

Zagłębie Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Kotuła Marcel 59:30 33 32 1 96
34 Czernik Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Kascak Eduard 0 0 0 2
37 Khoperia Armen 0 0 0 0
78 Nikiforov Evgeni 0 0 0 0
20 Domogała Adam 0 0 0 0
22 Bashirov Ruslan 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
65 Jakobsons Magnuss 0 0 0 2
13 Syroezhkin Mikhail 0 0 0 0
10 Bernacki Michał 0 0 0 0
18 Kozłowski Tomasz 0 0 0 0
57 Nahunko Dominik 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Naróg Michał 0 0 0 2
98 Domogała Michał 0 0 0 0
12 Smal Igor 0 0 0 0
89 Kulas Tomasz 0 0 0 0
61 Tsitok Maksim 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
79 Salnikov Denis 0 0 0 0
27 Luszniak Szymon 0 0 0 0
19 Sikora Kamil 0 0 0 0
8 Dubinin Andrei 0 0 0 2
7 Stojek Andrzej 0 0 0 2