Informacje
  • Gospodarze:

    Ciarko STS Sanok

  • Trener Ciarko STS Sanok:

    Marek Ziętara

  • Goście:

    GKH Stoczniowiec Gdańsk

  • Trener GKH Stoczniowiec Gdańsk:

    Krzysztof Lehmann

  • Wynik:

    3:1 (0:0, 1:0, 2:1)

  • Data:

    04.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:15

  • Sędzia główny:

    Mateusz Krzywda, Paweł Kosidło

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Bucki, Marcin Młynarski

  • Widzów:

    1600

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 30:53 +1

Strzyżowski Marek Rąpała Bogusław, Olearczyk Kamil

2:0 47:45 EQ

Bukowski Jakub Sihvonen Riku, Piippo Eemeli

3:0 48:03 EQ

Witan Maciej Rąpała Bogusław, Olearczyk Kamil

3:1 56:19 EQ

Vitek Josef Rompkowski Mateusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
16:01 Wala Jakub GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:37 Bukowski Jakub Ciarko STS Sanok 2 Zbyteczna ostrość w grze
17:37 Rompkowski Mateusz GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
19:50 Filipek Konrad Ciarko STS Sanok 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:22 Strużyk Mateusz GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Trzymanie
33:04 Rąpała Bogusław Ciarko STS Sanok 2 Rzucenie na bandę
33:04 Rąpała Bogusław Ciarko STS Sanok 10 Kara za niesportowe zachowanie
37:18 Lehmann Oskar GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Zahaczenie
38:31 Witan Maciej Ciarko STS Sanok 2 Przeszkadzanie
48:50 Lehmann Oskar GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Trzymanie kija przeciwnika
49:14 Stasiewicz Jakub GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:14 Piippo Eemeli Ciarko STS Sanok 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:07 Strzyżowski Marek Ciarko STS Sanok 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:01 Rompkowski Mateusz GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Atakowanie ciałem - natarcie
59:35 Mocarski Krystian GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:59 Kameneu Yauheni Ciarko STS Sanok 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:59 Kameneu Yauheni Ciarko STS Sanok 10 Kara za niesportowe zachowanie
59:59 Zając Michał GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

Ciarko STS Sanok

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Spesny Patrik 60:00 24 23 1 95
33 Świderski Filip 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Olearczyk Kamil 0 2 2 0
23 Rąpała Bogusław 0 2 2 12
16 Witan Maciej 1 0 1 2
80 Strzyżowski Marek 1 0 1 2
88 Biały Marcin 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kameneu Yauheni 0 0 0 12
69 Piippo Eemeli 0 1 1 2
8 Bukowski Jakub 1 0 1 2
47 Viikila Jesperi 0 0 0 0
13 Sihvonen Riku 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Demkowicz Hubert 0 0 0 0
12 Biłas Karol 0 0 0 0
79 Bielec Maciej 0 0 0 0
19 Wilusz Mateusz 0 0 0 0
10 Filipek Konrad 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Florczak Bartosz 0 0 0 0
2 Skokan Tomasz 0 0 0 0
91 Fus Szymon 0 0 0 0
97 Ginda Damian 0 0 0 0
11 Łyko Łukasz 0 0 0 0

GKH Stoczniowiec Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kieler Michał 59:55 36 33 3 91
11 Soliński Wiktor 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Rompkowski Mateusz 0 1 1 4
14 Liśkiewicz Bartosz 0 0 0 0
73 Vitek Josef 1 0 1 0
21 Mocarski Krystian 0 0 0 2
8 Zając Michał 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 4
2 Kruk Ilya 0 0 0 0
10 Stasiewicz Jakub 0 0 0 2
93 Pesta Filip 0 0 0 0
22 Bandarenka Dzmitry 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
76 Wala Jakub 0 0 0 2
24 Rybak Maciej 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 2
15 Łabinowicz Szymon 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Zhurauski Artsiom 0 0 0 0
17 Niedźwiecki Kacper 0 0 0 0
7 Sadowski Michał 0 0 0 0
5 Drąg Daniel 0 0 0 0