Informacje
  • Gospodarze:

    Zagłębie Sosnowiec

  • Trener Zagłębie Sosnowiec:

    Grzegorz Klich

  • Goście:

    Re-Plast Unia Oświęcim

  • Trener Re-Plast Unia Oświęcim:

    Nik Zupanćić

  • Wynik:

    1:5 (1:1, 0:3, 0:1)

  • Data:

    09.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:00

  • Godzina zakończenia:

    21:00

  • Sędzia główny:

    Bartosz Kaczmarek, Wojciech Wrycza

  • Sędzia liniowy:

    Maciej Byczkowski, Grzegorz Cytawa

  • Widzów:

    380

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 06:50 EQ

Malicki Patryk

1:1 15:23 EQ

Smal Igor Nahunko Dominik, Bashirov Ruslan

1:2 25:50 EQ

Orekhin Daniil Helenius Jere, Krzemień Łukasz

1:3 29:26 EQ

Sherbatov Eliezer Trandin Alexei, Przygodzki Martin

1:4 39:21 EQ

Koblar Gregor Kalan Luka, Kowalówka Sebastian

1:5 56:04 +1

Koblar Gregor Kalan Luka, Kowalówka Sebastian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:58 Nikiforov Evgeni Zagłębie Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
13:22 Bezuska Peter Re-Plast Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie
23:12 Krzemień Łukasz Re-Plast Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:00 Noworyta Miłosz Re-Plast Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
43:03 Jaskólski Adam Zagłębie Sosnowiec 2 Zahaczenie
46:11 Luza Patrik Re-Plast Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:08 Smal Igor Zagłębie Sosnowiec 2 Wysoki kij
59:17 Kowalówka Sebastian Re-Plast Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

Zagłębie Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
34 Czernik Michał 60:00 35 30 5 85
33 Kotuła Marcel 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Kascak Eduard 0 0 0 0
65 Jakobsons Magnuss 0 0 0 0
78 Nikiforov Evgeni 0 0 0 2
57 Nahunko Dominik 0 1 1 0
22 Bashirov Ruslan 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
37 Khoperia Armen 0 0 0 0
13 Syroezhkin Mikhail 0 0 0 0
10 Bernacki Michał 0 0 0 0
89 Kulas Tomasz 0 0 0 0
12 Smal Igor 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Naróg Michał 0 0 0 0
98 Domogała Michał 0 0 0 0
19 Sikora Kamil 0 0 0 0
9 Rutkowski Łukasz 0 0 0 0
18 Kozłowski Tomasz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Luszniak Szymon 0 0 0 0
23 Jaskólski Adam 0 0 0 2
7 Stojek Andrzej 0 0 0 0
8 Dubinin Andrei 0 0 0 0
91 Piotrowski Mariusz 0 0 0 0

Re-Plast Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Saunders Clarke 60:00 29 28 1 96
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Zatko Miroslav 0 0 0 0
7 Pretnar Klemen 0 0 0 0
12 Kowalówka Sebastian 0 2 2 2
93 Kalan Luka 0 2 2 0
9 Koblar Gregor 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Glenn Ryan 0 0 0 0
24 Luza Patrik 0 0 0 2
13 Sherbatov Eliezer 1 0 1 0
87 Trandin Alexei 0 1 1 0
11 Przygodzki Martin 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 0 0 0 2
33 Raitanen Lassi 0 0 0 0
10 Helenius Jere 0 1 1 0
77 Da Costa Teddy 0 0 0 0
91 Orekhin Daniil 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 2
8 Dudkiewicz Krzysztof 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 1 1 2
20 Malicki Patryk 1 0 1 0