Informacje
  • Gospodarze:

    TME ŁKH Łódź

  • Trener TME ŁKH Łódź:

    Yury Ziankou

  • Goście:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL):

    Krzysztof Ząbkiewicz

  • Wynik:

    1:3 (1:1, 0:1, 0:1)

  • Data:

    04.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:05

  • Sędzia główny:

    Paweł Pomorzewski

  • Sędzia liniowy:

    Sebastian Iwaniak, Jakub Śreniawski

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:34 EQ

Kubiak Mateusz Stryzhanok Yauheniy, Lewy Tymoteusz

1:1 18:13 EQ

Bar Sebastian Najsarek Jakub, Piankrat Yahor

1:2 23:54 -2

Piankrat Yahor Szałajko Jakub, Bar Sebastian

- 24:50 PS

Piankrat Yahor

- 33:22 PS

Bar Sebastian

1:3 50:29 EQ

Piankrat Yahor Szałajko Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:29 Piankrat Yahor UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 2 Wysoki kij
12:16 Nachaev Evgenii TME ŁKH Łódź 2 Przeszkadzanie
12:16 Szałajko Jakub UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 2 Opóźnianie gry
16:07 Kowalski Bartosz TME ŁKH Łódź 2 Przeszkadzanie
16:58 Dusznik Adrian UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:39 Kusideł Radosław TME ŁKH Łódź 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:09 Rocki Kacper UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:13 Stanko Volodymyr UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 2 Zahaczenie
23:13 Najsarek Jakub UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 2 Zahaczenie
24:50 Frolov Artem TME ŁKH Łódź PS Uderzenie kijem
27:56 Szałajko Jakub UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
33:22 Kowalski Bartosz TME ŁKH Łódź PS Uderzenie kijem
34:55 Bar Sebastian UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
36:16 Koczera Mateusz UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:17 Bar Sebastian UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 2 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
47:17 Bar Sebastian UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 10 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
52:18 Tsyran Ivan TME ŁKH Łódź 2 Wysoki kij
59:59 Rocki Kacper UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

TME ŁKH Łódź

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
85 Bannikov Gleb 58:30 25 22 3 88
26 Klysh Danylo 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Kusideł Radosław 0 0 0 2
29 Cyrenne Alexandre 0 0 0 0
9 Lewy Tymoteusz 0 1 1 0
10 Kubiak Mateusz 1 0 1 0
99 Stryzhanok Yauheniy 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Nachaev Evgenii 0 0 0 2
33 Matuszewski Piotr 0 0 0 0
88 Witczak Arkadiusz 0 0 0 0
27 Trofimov Ilya 0 0 0 0
87 Frolov Artem 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
86 Laptinov Nikita 0 0 0 0
32 Kowalski Bartosz 0 0 0 2
18 Senkevich Artur 0 0 0 0
86 Senkevich Artsiom 0 0 0 0
11 Maskaliou Aliaksei 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
92 Moruha Kostiantyn 0 0 0 0
8 Stopczyk Paweł 0 0 0 0
5 Kułak Marcin 0 0 0 0
15 Janiszewski Patryk 0 0 0 0
49 Tsyran Ivan 0 0 0 2

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Myrdak Kacper 60:00 76 75 1 98
30 Buczek Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Mazur II Jakub 0 0 0 0
23 Tymcio Oskar 0 0 0 0
80 Szałajko Jakub 0 2 2 4
9 Pisula Paweł 0 0 0 0
20 Dusznik Adrian 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Bar Sebastian 1 1 2 14
55 Najsarek Jakub 0 1 1 2
81 Piankrat Yahor 2 1 3 2
8 Stanko Volodymyr 0 0 0 2
16 Dulęba Marcin 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
79 Rocki Kacper 0 0 0 4
24 Koczera Mateusz 0 0 0 2
38 Kopiec Krystian 0 0 0 0
88 Sudyka Jakub 0 0 0 0
21 Żółkiewicz Dawid 0 0 0 0