Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL):

    Tomasz Wolanin

  • Goście:

    SMS Toruń

  • Trener SMS Toruń:

    Wojciech Milan

  • Wynik:

    7:1 (1:1, 2:0, 4:0)

  • Data:

    10.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:15

  • Godzina zakończenia:

    19:15

  • Sędzia główny:

    Mirosław Cybuch

  • Sędzia liniowy:

    Krzysztof Worwa, Maciej Gąsienica Makowski

  • Widzów:

    100

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:28 EQ

Dobrzeniecki Natalian Wenker Jakub

1:1 05:20 EQ

Dusznik Adrian Dobosz Szymon, Szałajko Jakub

2:1 25:04 EQ

Sieczkowski Marcin Koczera Mateusz, Piankrat Yahor

3:1 38:43 -1

Stanko Volodymyr Dulęba Marcin, Sieczkowski Marcin

4:1 44:00 EQ

Dobosz Szymon

5:1 45:09 EQ

Radwański Aleks Kopiec Krystian

6:1 48:00 PS

Stanko Volodymyr

7:1 51:36 EQ

Dobosz Szymon Dusznik Adrian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
26:17 - SMS Toruń 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
37:00 Żółkiewicz Dawid UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
47:13 Świderski Filip UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 2 Opóźnianie gry
48:00 Schafer Eryk SMS Toruń PS Spowodowanie upadku przeciwnika
58:20 Szałajko Jakub UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 2 Przeszkadzanie

Składy

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Świderski Filip 60:00 23 22 1 95
30 Wiszyński Filip 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Najsarek Jakub 0 0 0 0
67 Glazer Tymoteusz 0 0 0 0
8 Dobosz Szymon 2 1 3 0
20 Dusznik Adrian 1 1 2 0
80 Szałajko Jakub 0 1 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Bar Sebastian 0 0 0 0
79 Rocki Kacper 0 0 0 0
92 Piankrat Yahor 0 1 1 0
10 Stanko Volodymyr 2 0 2 0
16 Dulęba Marcin 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Sieczkowski Marcin 1 1 2 0
24 Koczera Mateusz 0 1 1 0
38 Kopiec Krystian 0 1 1 0
9 Pisula Paweł 0 0 0 0
29 Żółkiewicz Dawid 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Radwański Aleks 1 0 1 0
88 Sudyka Jakub 0 0 0 0
11 Mazur II Jakub 0 0 0 0

SMS Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Buczek Dominik 48:24 23 20 3 86
1 Lisewski Maksymilian 11:36 11 7 4 63

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Dobrzeniecki Natalian 1 0 1 0
13 Kurnicki Oliwier 0 0 0 0
17 Wenker Jakub 0 1 1 0
12 Jeziorski Oskar 0 0 0 0
15 Piskalski Konrad 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Schafer Eryk 0 0 0 0
22 Kańczewski Konrad 0 0 0 0
16 Laskowski Adam 0 0 0 0
23 Mularczyk Jakub 0 0 0 0
6 Krzymowski Radosław 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Rutkowski Patryk 0 0 0 0
5 Błotnicki Mateusz 0 0 0 0
24 Napiórkowski Patryk 0 0 0 0
10 Wiwatowski Kamil 0 0 0 0
9 Zberek Karol 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Gołębiewski Michał 0 0 0 0