3:7

(1:2, 1:0, 1:5)

Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy (MHL)

  • Trener MOSM Tychy (MHL):

    Janusz Kwiatkowski

  • Goście:

    TME ŁKH Łódź

  • Trener TME ŁKH Łódź:

    Yury Ziankou

  • Wynik:

    3:7 (1:2, 1:0, 1:5)

  • Data:

    11.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:00

  • Godzina zakończenia:

    14:05

  • Sędzia główny:

    Sebastian Adamoszek

  • Sędzia liniowy:

    Zachariasz Kadela, Łukasz Barutowicz

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:23 EQ

Riha Vaclav Matuszewski Piotr, Trofimov Ilya

0:2 01:44 EQ

Senkevich Artur Frolov Artem

1:2 05:44 +1

Uherek Filip Ubowski Mateusz, Kasperek Oliwier

2:2 34:58 EQ

Ratajczak Igor

2:3 45:59 EQ

Cyrenne Alexandre

2:4 50:09 -2

Trofimov Ilya

3:4 53:08 +1

Ratajczak Igor Ubowski Mateusz

3:5 56:07 EQ

Trofimov Ilya Frolov Artem

3:6 57:13 EQ

Stryzhanok Yauheniy

3:7 57:46 EQ

Maskaliou Aliaksei Senkevich Artsiom

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:30 Stryzhanok Yauheniy TME ŁKH Łódź 2 Uderzenie kijem
05:23 Baisarovych Volodym. TME ŁKH Łódź 2 Atak kijem trzymanym oburącz
07:07 Ziankou Yury TME ŁKH Łódź 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
13:26 Senkevich Artur TME ŁKH Łódź 2 Atak kijem trzymanym oburącz
16:52 Nachaev Evgenii TME ŁKH Łódź 2 Spóźniony atak ciałem
16:52 Nachaev Evgenii TME ŁKH Łódź 2 Wysoki kij
21:24 Uherek Filip MOSM Tychy (MHL) 2 Wysoki kij
25:38 Kula Patryk MOSM Tychy (MHL) 2 Opóźnianie gry
43:05 Senkevich Artsiom TME ŁKH Łódź 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:28 Nachaev Evgenii TME ŁKH Łódź 2 Spóźniony atak ciałem
47:28 Nachaev Evgenii TME ŁKH Łódź 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
48:15 Stryzhanok Yauheniy TME ŁKH Łódź 2 Atak kijem trzymanym oburącz
51:34 Trofimov Ilya TME ŁKH Łódź 2 Zahaczenie
58:12 Nachaev Evgenii TME ŁKH Łódź 4 Zbyteczna ostrość w grze
58:12 Kucharski Szymon MOSM Tychy (MHL) 2 Uderzenie kijem
59:28 Uherek Filip MOSM Tychy (MHL) 2 Spóźniony atak ciałem

Składy

MOSM Tychy (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Zawalski Jakub 60:00 47 40 7 85
2 Kuśmierz Piotr 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Kula Patryk 0 0 0 2
16 Uherek Filip 1 0 1 4
80 Hołdowicz Daniel 0 0 0 0
91 Makaj Sebastian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
40 Kasperek Oliwier 0 1 1 0
11 Sobecki Karol 0 0 0 0
87 Kucharski Szymon 0 0 0 2
15 Ratajczak Igor 2 0 2 0
10 Mużelak Kacper 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Kviatkouski Yakub 0 0 0 0
33 Kapusta Jakub 0 0 0 0
17 Kulpecki Kacper 0 0 0 0
36 Tabaka Beniamin 0 0 0 0
9 Pachut Patryk 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Ubowski Mateusz 0 2 2 0
6 Labiński Jerzy 0 0 0 0
85 Łatka Kacper 0 0 0 0

TME ŁKH Łódź

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
26 Hiukka Karri 00:00 0 0 0 0
85 Bannikov Gleb 60:00 33 30 3 90

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Kusideł Radosław 0 0 0 0
8 Cyrenne Alexandre 1 0 1 0
9 Lewy Tymoteusz 0 0 0 0
10 Kubiak Mateusz 0 0 0 0
99 Stryzhanok Yauheniy 1 0 1 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Nachaev Evgenii 0 0 0 12
33 Matuszewski Piotr 0 1 1 0
69 Riha Vaclav 1 0 1 0
27 Trofimov Ilya 2 1 3 2
87 Frolov Artem 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Baisarovych Volodym. 0 0 0 2
32 Ziankou Yury 0 0 0 2
18 Senkevich Artur 1 0 1 2
86 Senkevich Artsiom 0 1 1 2
11 Maskaliou Aliaksei 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
92 Moruha Kostiantyn 0 0 0 0
15 Kozak Demian 0 0 0 0
5 Kułak Marcin 0 0 0 0
88 Witczak Arkadiusz 0 0 0 0
14 Tsyran Ivan 0 0 0 0