Informacje
  • Gospodarze:

    TME ŁKH Łódź

  • Trener TME ŁKH Łódź:

    Yury Ziankou

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (MHL)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (MHL):

    Witold Magiera

  • Wynik:

    5:2 (2:2, 2:0, 1:0)

  • Data:

    19.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

  • Sędzia główny:

    Przemysław Gabryszak

  • Sędzia liniowy:

    Piotr Podlas, Artur Szóstakowski

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:22 EQ

Trofimov Ilya Riha Vaclav, Nachaev Evgenii

1:1 02:14 EQ

Kusak Patryk Sosnowski Krystian

1:2 02:42 EQ

Filipowicz Mateusz Kurandy Jakub, Lichota Dominik

2:2 06:20 EQ

Nachaev Evgenii Stopczyk Paweł

3:2 21:04 EQ

Nachaev Evgenii Trofimov Ilya, Riha Vaclav

4:2 36:55 EQ

Trofimov Ilya Nachaev Evgenii

5:2 59:03 -1

Trofimov Ilya Ziankou Yury

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:18 Noworyta Aleksander UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Uderzenie kijem
17:15 Lichota Dominik UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Uderzenie kijem
23:48 Clancy John TME ŁKH Łódź 2 Opóźnianie gry
24:55 Letiuk Artem TME ŁKH Łódź 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:29 Stopczyk Paweł TME ŁKH Łódź 2 Przeszkadzanie
36:26 Biernat Jan UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
36:26 Stelmakh Nikita TME ŁKH Łódź 25 Atak kolanem
38:03 Kurandy Jakub UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Podcięcie
40:13 Pencko Miłosz UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Trzymanie
41:45 Maskaliou Aliaksei TME ŁKH Łódź 2 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
41:45 Maskaliou Aliaksei TME ŁKH Łódź 10 Kara za niesportowe zachowanie
47:11 - TME ŁKH Łódź 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
50:27 Lichota Dominik UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:31 Nachaev Evgenii TME ŁKH Łódź 2 Uderzenie kijem

Składy

TME ŁKH Łódź

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
85 Clancy John 40:00 20 18 2 90
26 Hiukka Karri 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Nachaev Evgenii 2 2 4 2
77 Baisarovych Volodym. 0 0 0 0
69 Riha Vaclav 0 2 2 0
27 Trofimov Ilya 3 1 4 0
49 Tsyran Ivan 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Ziankou Yury 0 1 1 0
97 Kusideł Radosław 0 0 0 0
9 Lewy Tymoteusz 0 0 0 0
10 Kubiak Mateusz 0 0 0 0
11 Maskaliou Aliaksei 0 0 0 12

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Letiuk Artem 0 0 0 2
29 Cyrenne Alexandre 0 0 0 0
95 Kasianchuk Kiril 0 0 0 0
99 Popov Andrei 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Stopczyk Paweł 0 1 1 2
18 Laptinov Nikita 0 0 0 0
5 Kułak Marcin 0 0 0 0
15 Janiszewski Patryk 0 0 0 0
86 Stelmakh Nikita 0 0 0 25

UKH Unia Oświęcim (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Płonka Filip 40:00 44 40 4 90
70 Kaczkowski Gabriel 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kot Piotr 0 0 0 0
91 Pencko Miłosz 0 0 0 2
36 Biernat Jan 0 0 0 2
19 Sosnowski Krystian 0 1 1 0
26 Kusak Patryk 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Lichota Dominik 0 1 1 4
39 Wytrykus Adam 0 0 0 0
16 Kurandy Jakub 0 1 1 2
87 Filipowicz Mateusz 1 0 1 0
13 Noworyta Aleksander 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Klekot Jan 0 0 0 0
7 Guzik Arkadiusz 0 0 0 0
78 Klimczyk Mateusz 0 0 0 0
4 Kandratsenka Uladz. 0 0 0 0
28 Tarłowski Mikołaj 0 0 0 0