Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń (MHL)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (MHL):

    Wojciech Milan

  • Goście:

    MOSM Tychy (MHL)

  • Trener MOSM Tychy (MHL):

    Janusz Kwiatkowski

  • Wynik:

    4:1 (2:1, 1:0, 1:0)

  • Data:

    18.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    10:30

  • Godzina zakończenia:

    12:30

  • Sędzia główny:

    Mateusz Zieliński

  • Sędzia liniowy:

    Artur Szóstakowski, Sebastian Machel

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 14:25 EQ

Kula Patryk

1:1 14:36 EQ

Napiórkowski Patryk Shirkov Timofei, Zberek Karol

2:1 18:50 +1

Napiórkowski Patryk Shirkov Timofei

3:1 27:04 EQ

Lewandowski Maks. Bohuszko Igor, Lewy Jeremi

4:1 41:00 EQ

Golik Mateusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:00 - MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Kara mniejsza techniczna
17:55 Tabaka Beniamin MOSM Tychy (MHL) 2 Zahaczenie
21:01 Niedlich Szymon MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:42 Błotnicki Mateusz MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:22 Lewy Jeremi MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

MKS Sokoły Toruń (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
51 Guranowski Szymon 00:00 0 0 0 0
30 Lisewski Maksymilian 60:00 38 37 1 97

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Łapczyński Jan 0 0 0 0
16 Kowalski Adam 0 0 0 0
29 Golik Mateusz 1 0 1 0
71 Shirkov Timofei 0 2 2 0
19 Zberek Karol 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
58 Ongirski Mikołaj 0 0 0 0
15 Lewandowski Maks. 1 0 1 0
12 Gołaszewski Jakub 0 0 0 0
11 Bohuszko Igor 0 1 1 0
81 Lewy Jeremi 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Niedlich Szymon 0 0 0 2
74 Korzestański Łukasz 0 0 0 0
73 Wólczyński Szymon 0 0 0 0
17 Gołębiewski Michał 0 0 0 0
7 Napiórkowski Patryk 2 0 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Błotnicki Mateusz 0 0 0 2

MOSM Tychy (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Kubiaczyk Mateusz 60:00 23 19 4 82
2 Kuśmierz Piotr 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Kula Patryk 1 0 1 0
55 Zawalski Adrian 0 0 0 0
89 Hołdowicz Daniel 0 0 0 0
16 Hanzel Adrian 0 0 0 0
91 Makaj Sebastian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
40 Kasperek Oliwier 0 0 0 0
11 Sobecki Karol 0 0 0 0
87 Kucharski Szymon 0 0 0 0
15 Ratajczak Igor 0 0 0 0
10 Mużelak Kacper 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Kviatkouski Yakub 0 0 0 0
17 Kulpecki Kacper 0 0 0 0
36 Tabaka Beniamin 0 0 0 2
9 Pachut Patryk 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Ubowski Mateusz 0 0 0 0
6 Labiński Jerzy 0 0 0 0
8 Grzegorczyk Adam 0 0 0 0