Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL):

    Grzegorz Klich

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (MHL)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (MHL):

    Witold Magiera

  • Wynik:

    9:0 (2:0, 4:0, 3:0)

  • Data:

    18.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:45

  • Godzina zakończenia:

    15:40

  • Sędzia główny:

    Sebastian Kłaczyński

  • Sędzia liniowy:

    Damian Czudowski, Rafał Orłowski

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 06:31 EQ

Yerassov Vasiliy Jarosz Patryk, Kisiel Łukasz

2:0 09:51 EQ

Rzekanowski Oskar Kozlov Nikita, Gniewek Aleksander

3:0 27:34 EQ

Kozlov Nikita Kisiel Łukasz , Yerassov Vasiliy

4:0 31:50 EQ

Stojek Andrzej Rzekanowski Oskar, Gniewek Aleksander

5:0 32:20 EQ

Yerassov Vasiliy

6:0 33:48 EQ

Jarosz Patryk Yerassov Vasiliy, Kisiel Łukasz

7:0 42:00 EQ

Kisiel Łukasz Jaskólski Adam, Jarosz Patryk

8:0 43:19 EQ

Palamarchuk Oleh Fabiańczyk Maciej

9:0 51:58 -1

Antropau Mikita Baran Karol, Salnikov Denis

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
15:03 Lichota Dominik UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:04 Kot Adam UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Uderzenie kijem
26:14 Kot Adam UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Przeszkadzanie
29:19 Salnikov Denis UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
47:47 Susterovas Jaromir UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Przeszkadzanie
50:03 Gniewek Aleksander UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Uderzenie kijem
52:40 Jaskólski Adam UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Zahaczenie

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Ramanauskas Tadas 60:00 23 23 0 100
33 Małota Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Kafel Mateusz 0 0 0 0
6 Gniewek Aleksander 0 2 2 2
17 Rzekanowski Oskar 1 1 2 0
29 Pędraś Kamil 0 0 0 0
7 Stojek Andrzej 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Kozlov Nikita 1 1 2 0
91 Jaskólski Adam 0 1 1 2
10 Yerassov Vasiliy 2 2 4 0
88 Kisiel Łukasz 1 3 4 0
21 Jarosz Patryk 1 2 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Nowak Michał 0 0 0 0
12 Gavrilov Denis 0 0 0 0
19 Fabiańczyk Maciej 0 1 1 0
92 Palamarchuk Oleh 1 0 1 0
32 Susterovas Jaromir 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
81 Onyshchenko Nikolai 0 0 0 0
5 Salnikov Denis 0 1 1 2
16 Zadęcki Wiktor 0 0 0 0
9 Antropau Mikita 1 0 1 0
15 Baran Karol 0 1 1 0

UKH Unia Oświęcim (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Płonka Filip 31:50 34 30 4 88
70 Kaczkowski Gabriel 28:10 31 26 5 83

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Kot Adam 0 0 0 4
7 Guzik Arkadiusz 0 0 0 0
71 Wojtarowicz Szymon 0 0 0 0
19 Sosnowski Krystian 0 0 0 0
14 Prusak Adrian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kot Piotr 0 0 0 0
10 Lichota Dominik 0 0 0 2
36 Biernat Jan 0 0 0 0
27 Hornik Marcin 0 0 0 0
4 Kandratsenka Uladz. 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Klimczyk Mateusz 0 0 0 0
28 Tarłowski Mikołaj 0 0 0 0
9 Daniliszyn Kamil 0 0 0 0
87 Filipowicz Mateusz 0 0 0 0
13 Noworyta Aleksander 0 0 0 0