Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ):

    Jerzy Górak

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (JMŚ)

  • Trener KH Polonia Bytom (JMŚ):

    Dariusz Jędrzejczyk

  • Wynik:

    2:9 (0:1, 0:4, 2:4)

  • Data:

    08.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:15

  • Godzina zakończenia:

    21:10

  • Sędzia główny:

    Sebastian Kryś

  • Sędzia liniowy:

    Marcin Kołodziej, Filip Gzik

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:50 EQ

Kociszewski Mikołaj Włodara Olaf

0:2 24:29 EQ

Zając Wojciech Kociszewski Mikołaj, Mróz Jakub

0:3 29:03 EQ

Mróz Jakub Łukawski Kacper, Gurzyński Szymon

0:4 32:51 -1

Spyrka Bartłomiej Karasiński Arkadiusz

0:5 39:54 EQ

Spyrka Bartłomiej Zając Wojciech

0:6 42:45 EQ

Wawrzkiewicz Dawid Jung Samuel, Chodak Andrzej

1:6 43:51 EQ

Kovalenko Mark Tumidalski Oliwier

1:7 45:50 EQ

Stępień Jan Wawrzkiewicz Dawid

2:7 51:35 EQ

Kovalenko Mark Tumidalski Oliwier, Sarnacki Eryk

2:8 58:20 EQ

Kociszewski Mikołaj Zając Wojciech, Mróz Jakub

2:9 59:59 EQ

Chodak Andrzej Wawrzkiewicz Dawid

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:13 Sarnacki Eryk UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:03 Mirek Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
31:34 Gurzyński Szymon KH Polonia Bytom (JMŚ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
37:18 Nowak Michał UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 2 Rzucenie na bandę
37:18 Nowak Michał UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ) 10 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (JMŚ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Kubara Artur 40:00 5 0 5 0
33 Ciućka Jakub 20:00 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Nowak Michał 0 0 0 12
22 Gavrilov Denis 0 0 0 0
10 Kovalenko Mark 2 0 2 0
15 Tumidalski Oliwier 0 2 2 0
14 Brzozowski II Szymon 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Wilk Jakub 0 0 0 0
20 Mirek Adrian 0 0 0 2
17 Mazur Marcel 0 0 0 0
16 Zadęcki Wiktor 0 0 0 0
88 Broś Teodor 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
98 Machura Szymon 0 0 0 0
11 Kieler Emil 0 0 0 0
87 Sarnacki Tobiasz 0 0 0 0
29 Gętkowski Aleksander 0 0 0 0
12 Sekunda Norbert 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Sarnacki Eryk 0 1 1 2

KH Polonia Bytom (JMŚ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Wieczorek IV Łukasz 00:00 0 0 0 0
29 Nawrot Radosław 20:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Stępień Jan 1 0 1 0
18 Pawlik Paweł 0 0 0 0
17 Karasiński Arkadiusz 0 1 1 0
8 Gurzyński Szymon 0 1 1 2
19 Kociszewski Mikołaj 2 1 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Włodara Olaf 0 1 1 0
15 Łukawski Kacper 0 1 1 0
4 Lisowski Wojciech 0 0 0 0
10 Zając Wojciech 1 2 3 0
13 Spyrka Bartłomiej 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Majewski Mikołaj 0 0 0 0
12 Szlomski Marcin 0 0 0 0
2 Mróz Jakub 1 2 3 0
11 Wawrzkiewicz Dawid 1 2 3 0
20 Jung Samuel 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Chodak Andrzej 1 1 2 0
7 Fojcik Bartosz 0 0 0 0