Informacje
  • Gospodarze:

    GKH Stoczniowiec Gdańsk

  • Trener GKH Stoczniowiec Gdańsk:

    Krzysztof Lehmann

  • Goście:

    Re-Plast Unia Oświęcim

  • Trener Re-Plast Unia Oświęcim:

    Nik Zupancic

  • Wynik:

    0:6 (0:2, 0:3, 0:1)

  • Data:

    11.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    18:55

  • Sędzia główny:

    Patryk Kasprzyk, Przemysław Gabryszak

  • Sędzia liniowy:

    Wojciech Moszczyński, Sławomir Szachniewicz

  • Widzów:

    166

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 05:15 EQ

Sherbatov Eliezer Luza Patrik, Trandin Alexei

0:2 16:45 EQ

Krzemień Łukasz Piotrowicz Damian

0:3 21:39 EQ

Przygodzki Martin Pretnar Klemen, Sherbatov Eliezer

0:4 29:29 EQ

Orekhin Daniil Da Costa Teddy

0:5 30:52 EQ

Koblar Gregor Luza Patrik

0:6 58:45 EQ

Pretnar Klemen Krzemień Łukasz, Malicki Patryk

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:25 Kowalówka Sebastian Re-Plast Unia Oświęcim 2 Wysoki kij
18:39 Wala Jakub GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Zahaczenie
26:17 Raitanen Lassi Re-Plast Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
31:33 Lehmann Oskar GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
31:33 Koblar Gregor Re-Plast Unia Oświęcim 2 Zbyteczna ostrość w grze
34:28 Glenn Ryan Re-Plast Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:26 Sherbatov Eliezer Re-Plast Unia Oświęcim 2 Atak kijem trzymanym oburącz
47:56 Da Costa Teddy Re-Plast Unia Oświęcim 2 Uderzenie kijem
53:55 Wala Jakub GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:54 Lehmann Oskar GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

GKH Stoczniowiec Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kieler Michał 60:00 46 40 6 86
11 Soliński Wiktor 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Rompkowski Mateusz 0 0 0 0
14 Liśkiewicz Bartosz 0 0 0 0
10 Stasiewicz Jakub 0 0 0 0
21 Mocarski Krystian 0 0 0 0
22 Bandarenka Dzmitry 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 4
19 Kruk Ilya 0 0 0 0
7 Sadowski II Michał 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 0
8 Zając Michał 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
76 Wala Jakub 0 0 0 4
24 Rybak Maciej 0 0 0 0
84 Fruczek Kacper 0 0 0 0
17 Niedźwiecki Kacper 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Zhurauski Artsiom 0 0 0 0
5 Drąg Daniel 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0

Re-Plast Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Saunders Clarke 00:00 0 0 0 0
45 Lipiński Sebastian 60:00 15 15 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Zatko Miroslav 0 0 0 0
7 Pretnar Klemen 1 1 2 0
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 2
93 Kalan Luka 0 0 0 0
9 Koblar Gregor 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Glenn Ryan 0 0 0 2
24 Luza Patrik 0 2 2 0
13 Sherbatov Eliezer 1 1 2 2
87 Trandin Alexei 0 1 1 0
11 Przygodzki Martin 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 0 0 0 0
33 Raitanen Lassi 0 0 0 2
10 Helenius Jere 0 0 0 0
77 Da Costa Teddy 0 1 1 2
91 Orekhin Daniil 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 0 1 1 0
44 Krzemień Łukasz 1 1 2 0
20 Malicki Patryk 0 1 1 0