1:3

(0:1, 1:1, 0:1)

Informacje
  • Gospodarze:

    Comarch Cracovia

  • Trener Comarch Cracovia:

    Rudolf Rohacek

  • Goście:

    Ciarko STS Sanok

  • Trener Ciarko STS Sanok:

    Marek Ziętara

  • Wynik:

    1:3 (0:1, 1:1, 0:1)

  • Data:

    16.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:30

  • Sędzia główny:

    Pyrskała Patryk, Gabryszak Przemysław

  • Sędzia liniowy:

    Gerne Michał, Moszczyński Wojciech

  • Widzów:

    300

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 10:55 EQ

Strzyżowski Marek Biały Marcin, Biłas Karol

0:2 34:09 EQ

Sihvonen Riku Viikila Jesperi , Filipek Konrad

1:2 34:41 EQ

Kapica Damian Tiala Taavi, Nemec Erik

1:3 49:01 EQ

Bukowski Jakub Viikila Jesperi

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:12 Biłas Karol Ciarko STS Sanok 2 Trzymanie
35:19 Strzyżowski Marek Ciarko STS Sanok 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

Comarch Cracovia

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
48 Petrasek Michael 58:30 24 21 3 87
53 Kowalówka Robert 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
89 Gula Jiri 0 0 0 0
33 Saur Jakub 0 0 0 0
16 Tiala Taavi 0 1 1 0
14 Nemec Erik 0 1 1 0
95 Kapica Damian 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Dudas Martin 0 0 0 0
44 Szurowski Damian 0 0 0 0
88 Franek Tomas 0 0 0 0
90 Jezek Ales 0 0 0 0
94 Csamango Stephan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Musioł Dawid 0 0 0 0
19 Gutwald Michal 0 0 0 0
71 Brynkus Sebastian 0 0 0 0
28 Widmar Joseph 0 0 0 0
8 Kamiński Łukasz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Gosztyła Patryk 0 0 0 0
81 Bezwiński Mateusz 0 0 0 0
11 Dziurdzia Antoni 0 0 0 0
7 Augustyniak Igor 0 0 0 0
84 Drzewiecki Filip 0 0 0 0

Ciarko STS Sanok

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Spesny Patrik 60:00 64 63 1 98
35 Buczek Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Olearczyk Kamil 0 0 0 0
23 Rąpała Bogusław 0 0 0 0
80 Strzyżowski Marek 1 0 1 2
16 Witan Maciej 0 0 0 0
8 Bukowski Jakub 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kameneu Yauheni 0 0 0 0
95 Piippo Eemeli 0 0 0 0
10 Filipek Konrad 0 1 1 0
47 Viikila Jesperi 0 2 2 0
13 Sihvonen Riku 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Demkowicz Hubert 0 0 0 0
12 Biłas Karol 0 1 1 2
79 Bielec Maciej 0 0 0 0
19 Wilusz Mateusz 0 0 0 0
88 Biały Marcin 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Skokan Tomasz 0 0 0 0
67 Glazer Tymoteusz 0 0 0 0
91 Fus Szymon 0 0 0 0
97 Ginda Damian 0 0 0 0
86 Dobosz Szymon 0 0 0 0