Informacje
  • Gospodarze:

    Ciarko STS Sanok

  • Trener Ciarko STS Sanok:

    Marek Ziętara

  • Goście:

    Re-Plast Unia Oświęcim

  • Trener Re-Plast Unia Oświęcim:

    Dariusz Kosek

  • Wynik:

    3:4 (1:1, 1:2, 1:1)

  • Data:

    18.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:02

  • Sędzia główny:

    Krzysztof Kozłowski, Dawid Mazur

  • Sędzia liniowy:

    Dawid Pabisiak, Piotr Matlakiewicz

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:38 EQ

Filipek Konrad Sihvonen Riku, Piippo Eemeli

1:1 05:23 EQ

Helenius Jere Noworyta Patryk, Orekhin Daniil

1:2 31:21 EQ

Sherbatov Eliezer Przygodzki Martin, Trandin Alexei

1:3 33:22 EQ

Koblar Gregor Kowalówka Sebastian, Kalan Luka

2:3 39:08 +1

Wilusz Mateusz Biały Marcin, Biłas Karol

2:4 47:05 +1

Krzemień Łukasz Pretnar Klemen, Kalan Luka

3:4 56:00 +2

Strzyżowski Marek Sihvonen Riku, Piippo Eemeli

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:26 Krzemień Łukasz Re-Plast Unia Oświęcim 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
17:36 Viikila Jesperi Ciarko STS Sanok 2 Uderzenie kijem
26:37 Rąpała Bogusław Ciarko STS Sanok 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:49 Helenius Jere Re-Plast Unia Oświęcim 2 Trzymanie kija przeciwnika
37:00 Helenius Jere Re-Plast Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:45 Malicki Patryk Re-Plast Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
39:44 Piippo Eemeli Ciarko STS Sanok 2 Uderzenie kijem
41:58 Spesny Patrik Ciarko STS Sanok 2 Opóźnianie gry
46:08 Filipek Konrad Ciarko STS Sanok 2 Zahaczenie
50:24 Pretnar Klemen Re-Plast Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie
52:28 Orekhin Daniil Re-Plast Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:06 Noworyta Miłosz Re-Plast Unia Oświęcim 2 Spóźniony atak ciałem
54:50 Trandin Alexei Re-Plast Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

Ciarko STS Sanok

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Spesny Patrik 57:40 31 27 4 87
31 Wojciechowski Kacper 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Olearczyk Kamil 0 0 0 0
23 Rąpała Bogusław 0 0 0 2
80 Strzyżowski Marek 1 0 1 0
16 Witan Maciej 0 0 0 0
8 Bukowski Jakub 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kameneu Yauheni 0 0 0 0
95 Piippo Eemeli 0 2 2 2
10 Filipek Konrad 1 0 1 2
47 Viikila Jesperi 0 0 0 2
13 Sihvonen Riku 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Demkowicz Hubert 0 0 0 0
12 Biłas Karol 0 1 1 0
79 Bielec Maciej 0 0 0 0
19 Wilusz Mateusz 1 0 1 0
88 Biały Marcin 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Skokan Tomasz 0 0 0 0
67 Glazer Tymoteusz 0 0 0 0
91 Fus Szymon 0 0 0 0
97 Ginda Damian 0 0 0 0
86 Dobosz Szymon 0 0 0 0

Re-Plast Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Saunders Clarke 04:38 2 1 1 50
45 Lipiński Sebastian 55:22 35 33 2 94

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Raitanen Lassi 0 0 0 0
7 Pretnar Klemen 0 1 1 2
12 Kowalówka Sebastian 0 1 1 0
93 Kalan Luka 0 2 2 0
9 Koblar Gregor 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Glenn Ryan 0 0 0 0
24 Luza Patrik 0 0 0 0
13 Sherbatov Eliezer 1 0 1 0
87 Trandin Alexei 0 1 1 2
11 Przygodzki Martin 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 2
55 Noworyta Patryk 0 1 1 0
10 Helenius Jere 1 0 1 4
96 Garshin Semen 0 0 0 0
91 Orekhin Daniil 0 1 1 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Dudkiewicz Krzysztof 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 1 0 1 2
20 Malicki Patryk 0 0 0 2