Informacje
  • Gospodarze:

    Zagłębie Sosnowiec

  • Trener Zagłębie Sosnowiec:

    Grzegorz Klich

  • Goście:

    Tauron Podhale Nowy Targ

  • Trener Tauron Podhale Nowy Targ:

    Jarosław Różański

  • Wynik:

    3:5 (1:0, 1:2, 1:3)

  • Data:

    18.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:10

  • Sędzia główny:

    Sebastian Kryś, Daniel Lipiński

  • Sędzia liniowy:

    Sławomir Szachniewicz, Wiktor Zień

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 14:57 EQ

Kozłowski Tomasz Rutkowski Łukasz, Jakobsons Magnuss

1:1 28:26 +2

Bepierszcz Mateusz Chaloupka Petr

1:2 29:10 +1

Pettersson Alexander Neupauer Bartłomiej, Łyszczarczyk Alan

2:2 31:30 EQ

Bashirov Ruslan Khoperia Armen, Dubinin Andrei

2:3 41:06 EQ

Bepierszcz Mateusz Vachovec Michal, Svec Emil

3:3 41:52 +1

Nahunko Dominik Naróg Michał, Syroezhkin Mikhail

3:4 48:36 EQ

Guzik Kacper Gajor Adrian

3:5 59:00 EQ

Bepierszcz Mateusz Svec Emil, Vachovec Michal

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
22:36 Mrugała Robert Tauron Podhale Nowy Targ 2 Przeszkadzanie
26:48 Nikiforov Evgeni Zagłębie Sosnowiec 2 Przeszkadzanie
27:12 Smal Igor Zagłębie Sosnowiec 2 Wysoki kij
36:55 Jakobsons Magnuss Zagłębie Sosnowiec 2 Uderzenie kijem
36:55 Jakobsons Magnuss Zagłębie Sosnowiec 2 Atak kijem trzymanym oburącz
41:16 Bashirov Ruslan Zagłębie Sosnowiec 2 Opóźnianie gry
41:24 Pettersson Alexander Tauron Podhale Nowy Targ 2 Wysoki kij
41:24 Pettersson Alexander Tauron Podhale Nowy Targ 2 Wysoki kij
41:27 Neupauer Bartłomiej Tauron Podhale Nowy Targ 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:28 Ankudinov Andrei Tauron Podhale Nowy Targ 2 Podcięcie
45:39 Mrugała Robert Tauron Podhale Nowy Targ 2 Opóźnianie gry
50:06 - Tauron Podhale Nowy Targ 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
53:22 Pettersson Alexander Tauron Podhale Nowy Targ 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:28 Bepierszcz Mateusz Tauron Podhale Nowy Targ 2 Wysoki kij
56:28 Nahunko Dominik Zagłębie Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

Zagłębie Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
34 Czernik Michał 60:00 38 33 5 86
33 Kotuła Marcel 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Naróg Michał 0 1 1 0
13 Syroezhkin Mikhail 0 1 1 0
78 Nikiforov Evgeni 0 0 0 2
57 Nahunko Dominik 1 0 1 2
10 Bernacki Michał 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
37 Khoperia Armen 0 1 1 0
5 Kascak Eduard 0 0 0 0
22 Bashirov Ruslan 1 0 1 2
8 Dubinin Andrei 0 1 1 0
12 Smal Igor 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
65 Jakobsons Magnuss 0 1 1 4
98 Domogała Michał 0 0 0 0
89 Kulas Tomasz 0 0 0 0
9 Rutkowski Łukasz 0 1 1 0
18 Kozłowski Tomasz 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Luszniak Szymon 0 0 0 0
16 Opiłka Kacper 0 0 0 0
19 Sikora Kamil 0 0 0 0
87 Blanik Jakub 0 0 0 0
91 Piotrowski Mariusz 0 0 0 0

Tauron Podhale Nowy Targ

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
50 Bizub Paweł 60:00 35 32 3 91
31 Klimowski Szymon 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
43 Birzins Ricards 0 0 0 0
24 Chaloupka Petr 0 1 1 0
62 Svec Emil 0 2 2 0
9 Neupauer Bartłomiej 0 1 1 2
17 Pettersson Alexander 1 0 1 6

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Tomasik Damian 0 0 0 0
77 Mrugała Robert 0 0 0 4
11 Bepierszcz Mateusz 3 0 3 2
69 Vachovec Michal 0 2 2 0
88 Łyszczarczyk Alan 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Gajor Adrian 0 1 1 0
6 Wsół Patryk 0 0 0 0
10 Guzik Kacper 1 0 1 0
91 Kapica Fabian 0 0 0 0
78 Ankudinov Andrei 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Wsół Bartłomiej 0 0 0 0
8 Kamieniecki Kacper 0 0 0 0
12 Worwa Jakub 0 0 0 0
25 Słowakiewicz Adrian 0 0 0 0
14 Bochnak Ernest 0 0 0 0