Informacje
  • Gospodarze:

    Tauron Podhale Nowy Targ

  • Trener Tauron Podhale Nowy Targ:

    Andrei Gusov

  • Goście:

    GKH Stoczniowiec Gdańsk

  • Trener GKH Stoczniowiec Gdańsk:

    Krzysztof Lehmann

  • Wynik:

    5:1 (3:1, 1:0, 1:0)

  • Data:

    27.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:05

  • Sędzia główny:

    Sebastian Kryś, Tomasz Radzik

  • Sędzia liniowy:

    Artur Hyliński, Kamil Korwin

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:01 EQ

Zając Michał Pesta Filip

1:1 05:23 EQ

Vachovec Michal Svec Emil, Birzins Ricards

2:1 08:24 EQ

Vachovec Michal Bepierszcz Mateusz, Svec Emil

3:1 08:46 EQ

Neupauer Bartłomiej Mrugała Robert, Pettersson Alexander

4:1 35:21 EQ

Mrugała Robert Bepierszcz Mateusz, Gajor Adrian

5:1 57:32 EQ

Guzik Kacper Bepierszcz Mateusz, Vachovec Michal

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
11:16 Neupauer Bartłomiej Tauron Podhale Nowy Targ 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
12:53 Lehmann Oskar GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Zahaczenie
14:06 Wala Jakub GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Wysoki kij
14:06 Wala Jakub GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Wysoki kij
24:48 Leśniak Gilbert GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:26 Rybak Maciej GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:38 Tomasik Damian Tauron Podhale Nowy Targ 2 Zahaczenie
40:37 Rybak Michał GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Zahaczenie
41:02 Neupauer Bartłomiej Tauron Podhale Nowy Targ 2 Wysoki kij
43:09 Rompkowski Mateusz GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:09 Rybak Michał GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:07 Lehmann Oskar GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Trzymanie
55:25 Zhurauski Artsiom GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Przeszkadzanie
57:42 Pettersson Alexander Tauron Podhale Nowy Targ 2 Uderzenie kijem

Składy

Tauron Podhale Nowy Targ

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
50 Bizub Paweł 60:00 18 17 1 94
90 Odrobny Przemysław 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
43 Birzins Ricards 0 1 1 0
24 Chaloupka Petr 0 0 0 0
62 Svec Emil 0 2 2 0
69 Vachovec Michal 2 1 3 0
11 Bepierszcz Mateusz 0 3 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Tomasik Damian 0 0 0 2
77 Mrugała Robert 1 1 2 0
17 Pettersson Alexander 0 1 1 2
9 Neupauer Bartłomiej 1 0 1 4
88 Łyszczarczyk Alan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Gajor Adrian 0 1 1 0
76 Sulka Maciej 0 0 0 0
10 Guzik Kacper 1 0 1 0
91 Kapica Fabian 0 0 0 0
78 Ankudinov Andrei 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
61 Wsół Patryk 0 0 0 0
71 Wsół Bartłomiej 0 0 0 0
12 Worwa Jakub 0 0 0 0
25 Słowakiewicz Adrian 0 0 0 0
14 Bochnak Ernest 0 0 0 0

GKH Stoczniowiec Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kieler Michał 60:00 52 47 5 90
11 Soliński Wiktor 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Rompkowski Mateusz 0 0 0 2
14 Liśkiewicz Bartosz 0 0 0 0
73 Vitek Josef 0 0 0 0
21 Mocarski Krystian 0 0 0 0
84 Fruczek Kacper 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 4
33 Zhurauski Artsiom 0 0 0 2
8 Zając Michał 1 0 1 0
93 Pesta Filip 0 1 1 0
22 Bandarenka Dzmitry 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Wala Jakub 0 0 0 4
9 Leśniak Gilbert 0 0 0 2
24 Rybak Maciej 0 0 0 2
13 Rybak Michał 0 0 0 4
5 Drąg Daniel 0 0 0 0