5:1

(0:0, 2:1, 3:0)

Informacje
  • Gospodarze:

    KH Energa Toruń

  • Trener KH Energa Toruń:

    Yuri Chukh

  • Goście:

    Ciarko STS Sanok

  • Trener Ciarko STS Sanok:

    Marek Ziętara

  • Wynik:

    5:1 (0:0, 2:1, 3:0)

  • Data:

    23.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:40

  • Sędzia główny:

    Mateusz Krzywda, Patryk Pyrskała

  • Sędzia liniowy:

    Dariusz Pobożniak, Grzegorz Cytawa

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 22:35 EQ

Jaworski Adrian Saloranta Ville, Rozhkov Yegor

2:0 29:17 +1

Sergushkin Denis Feofanov Yegor, Kozlov Dmitri

2:1 35:05 EQ

Witan Maciej Strzyżowski Marek

3:1 48:21 -1

Feofanov Yegor Kalinowski Michał

4:1 49:14 EQ

Jaakola Konsta Bondaruk Gleb

5:1 57:13 -1

Sergushkin Denis

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:21 Dołęga Jarosław KH Energa Toruń 2 Zahaczenie
16:02 Florczak Bartosz Ciarko STS Sanok 2 Atak kijem trzymanym oburącz
19:30 Bukowski Jakub Ciarko STS Sanok 2 Uderzenie kijem
25:15 Jaworski Adrian KH Energa Toruń 2 Przeszkadzanie
27:45 Piippo Eemeli Ciarko STS Sanok 2 Przeszkadzanie
32:28 Kuznetsov Sergei KH Energa Toruń 2 Przeszkadzanie
35:53 Bukowski Jakub Ciarko STS Sanok 4 Wysoki kij
36:55 Rancevs Lauris KH Energa Toruń 2 Zahaczenie
38:34 Feofanov Yegor KH Energa Toruń 2 Wysoki kij
42:45 Smirnov Artyom KH Energa Toruń 2 Trzymanie
44:04 Kameneu Yauheni Ciarko STS Sanok 2 Uderzenie kijem
44:04 Kameneu Yauheni Ciarko STS Sanok 2 Zbyteczna ostrość w grze
44:04 Gusevas Kostas KH Energa Toruń 4 Zbyteczna ostrość w grze
47:06 Bondaruk Gleb KH Energa Toruń 2 Atak kijem trzymanym oburącz
56:17 Podsiadło Łukasz KH Energa Toruń 2 Przeszkadzanie

Składy

KH Energa Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
28 Svensson Anton 60:00 29 28 1 96
51 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
57 Kozlov Dmitri 0 1 1 0
23 Shkodenko Yegor 0 0 0 0
29 Dołęga Jarosław 0 0 0 2
10 Kalinowski Kamil 0 0 0 0
19 Kalinowski Michał 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 2
22 Smirnov Artyom 0 0 0 2
26 Rancevs Lauris 0 0 0 2
9 Feofanov Yegor 1 1 2 2
8 Sergushkin Denis 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Gusevas Kostas 0 0 0 4
11 Jaworski Adrian 1 0 1 2
12 Bondaruk Gleb 0 1 1 2
75 Chvanchikov Andrei 0 0 0 0
79 Jaakola Konsta 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Kuznetsov Sergei 0 0 0 2
21 Olszewski Dominik 0 0 0 0
86 Olkinuora Alex 0 0 0 0
43 Rozhkov Yegor 0 1 1 0
36 Saloranta Ville 0 1 1 0

Ciarko STS Sanok

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Spesny Patrik 60:00 47 42 5 89
31 Wojciechowski Kacper 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Olearczyk Kamil 0 0 0 0
23 Rąpała Bogusław 0 0 0 0
80 Strzyżowski Marek 0 1 1 0
16 Witan Maciej 1 0 1 0
8 Bukowski Jakub 0 0 0 6

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kameneu Yauheni 0 0 0 4
95 Piippo Eemeli 0 0 0 2
10 Filipek Konrad 0 0 0 0
47 Viikila Jesperi 0 0 0 0
13 Sihvonen Riku 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Demkowicz Hubert 0 0 0 0
12 Biłas Karol 0 0 0 0
79 Bielec Maciej 0 0 0 0
19 Wilusz Mateusz 0 0 0 0
88 Biały Marcin 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Florczak Bartosz 0 0 0 2
67 Glazer Tymoteusz 0 0 0 0
91 Fus Szymon 0 0 0 0
2 Skokan Tomasz 0 0 0 0
86 Dobosz Szymon 0 0 0 0