Informacje
  • Gospodarze:

    Zagłębie Sosnowiec

  • Trener Zagłębie Sosnowiec:

    Grzegorz Klich

  • Goście:

    KH Energa Toruń

  • Trener KH Energa Toruń:

    Yuri Chukh

  • Wynik:

    3:5 (0:1, 0:2, 3:2)

  • Data:

    25.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:15

  • Sędzia główny:

    Sebastian Kryś, Mariusz Smura

  • Sędzia liniowy:

    Artur Hyliński, Michał Majkut

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 18:26 EQ

Jaakola Konsta Chvanchikov Andrei, Smirnov Artyom

0:2 31:33 +1

Sergushkin Denis Smirnov Artyom, Feofanov Yegor

0:3 32:24 EQ

Bondaruk Gleb Jaworski Adrian, Jaakola Konsta

1:3 44:41 EQ

Kozłowski Tomasz Bashirov Ruslan, Syroezhkin Mikhail

2:3 46:14 EQ

Salnikov Denis Smal Igor, Rutkowski Łukasz

3:3 47:06 EQ

Nahunko Dominik Nikiforov Evgeni, Naróg Michał

3:4 52:43 EQ

Rozhkov Yegor Olkinuora Alex, Smirnov Artyom

3:5 56:38 EQ

Bondaruk Gleb Chvanchikov Andrei

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:07 Domogała Michał Zagłębie Sosnowiec 2 Przeszkadzanie
11:37 Nahunko Dominik Zagłębie Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
13:38 Feofanov Yegor KH Energa Toruń 2 Atak kijem trzymanym oburącz
16:03 Salnikov Denis Zagłębie Sosnowiec 2 Zahaczenie
26:05 Piotrowski Mariusz Zagłębie Sosnowiec 2 Zbyteczna ostrość w grze
26:05 Gusevas Kostas KH Energa Toruń 2 Zbyteczna ostrość w grze
27:29 Kalinowski Kamil KH Energa Toruń 2 Opóźnianie gry
29:44 Kozłowski Tomasz Zagłębie Sosnowiec 2 Przeszkadzanie
32:24 Domogała Michał Zagłębie Sosnowiec 2 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
32:24 Domogała Michał Zagłębie Sosnowiec 10 Kara za niesportowe zachowanie
37:45 Smal Igor Zagłębie Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:53 Dubinin Andrei Zagłębie Sosnowiec 2 Przeszkadzanie
43:54 Shkodenko Yegor KH Energa Toruń 2 Atak łokciem
48:30 Shkodenko Yegor KH Energa Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:55 Smal Igor Zagłębie Sosnowiec 2 Atak kijem trzymanym oburącz
59:57 Kozłowski Tomasz Zagłębie Sosnowiec 2 Uderzenie kijem

Składy

Zagłębie Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
34 Czernik Michał 59:42 38 33 5 86
33 Kotuła Marcel 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Naróg Michał 0 1 1 0
27 Luszniak Szymon 0 0 0 0
78 Nikiforov Evgeni 0 1 1 0
57 Nahunko Dominik 1 0 1 2
12 Smal Igor 0 1 1 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Syroezhkin Mikhail 0 1 1 0
37 Khoperia Armen 0 0 0 0
22 Bashirov Ruslan 0 1 1 0
8 Dubinin Andrei 0 0 0 2
10 Bernacki Michał 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
79 Salnikov Denis 1 0 1 2
98 Domogała Michał 0 0 0 14
19 Sikora Kamil 0 0 0 0
9 Rutkowski Łukasz 0 1 1 0
18 Kozłowski Tomasz 1 0 1 4

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Opiłka Kacper 0 0 0 0
6 Gniewek Aleksander 0 0 0 0
7 Stojek Andrzej 0 0 0 0
87 Blanik Jakub 0 0 0 0
91 Piotrowski Mariusz 0 0 0 2

KH Energa Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
28 Svensson Anton 60:00 27 24 3 88
51 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
57 Kozlov Dmitri 0 0 0 0
23 Shkodenko Yegor 0 0 0 4
29 Dołęga Jarosław 0 0 0 0
10 Kalinowski Kamil 0 0 0 2
19 Kalinowski Michał 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 0
22 Smirnov Artyom 0 3 3 0
26 Rancevs Lauris 0 0 0 0
9 Feofanov Yegor 0 1 1 2
8 Sergushkin Denis 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Gusevas Kostas 0 0 0 2
11 Jaworski Adrian 0 1 1 0
12 Bondaruk Gleb 2 0 2 0
75 Chvanchikov Andrei 0 2 2 0
79 Jaakola Konsta 1 1 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Kuznetsov Sergei 0 0 0 0
21 Olszewski Dominik 0 0 0 0
86 Olkinuora Alex 0 1 1 0
43 Rozhkov Yegor 1 0 1 0
36 Saloranta Ville 0 0 0 0