Informacje
  • Gospodarze:

    Tauron Podhale Nowy Targ

  • Trener Tauron Podhale Nowy Targ:

    Andrei Gusov

  • Goście:

    Re-Plast Unia Oświęcim

  • Trener Re-Plast Unia Oświęcim:

    Dariusz Kosek

  • Wynik:

    4:2 (2:0, 1:2, 1:0)

  • Data:

    30.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:15

  • Sędzia główny:

    Patryk Pyrskała, Krzysztof Kozłowski

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Kucharewicz, Dariusz Pobożniak

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:39 +1

Łyszczarczyk Alan Pettersson Alexander

2:0 08:35 +1

Guzik Kacper Svec Emil, Chaloupka Petr

2:1 24:49 EQ

Koblar Gregor Glenn Ryan

2:2 28:02 EQ

Sherbatov Eliezer Da Costa Teddy, Glenn Ryan

3:2 39:06 +1

Neupauer Bartłomiej Łyszczarczyk Alan, Pettersson Alexander

4:2 56:45 EQ

Pettersson Alexander Łyszczarczyk Alan

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:23 Kalan Luka Re-Plast Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
07:12 Noworyta Patryk Re-Plast Unia Oświęcim 2 Trzymanie
17:27 Bepierszcz Mateusz Tauron Podhale Nowy Targ 2 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
17:27 Bepierszcz Mateusz Tauron Podhale Nowy Targ 10 Kara za niesportowe zachowanie
25:59 Worwa Jakub Tauron Podhale Nowy Targ 2 Wysoki kij
28:52 Trandin Alexei Re-Plast Unia Oświęcim 2 Trzymanie
32:51 Kalan Luka Re-Plast Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:51 Svec Emil Tauron Podhale Nowy Targ 5 Atak łokciem
32:51 Svec Emil Tauron Podhale Nowy Targ 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
38:35 Trandin Alexei Re-Plast Unia Oświęcim 2 Trzymanie
47:38 Mrugała Robert Tauron Podhale Nowy Targ 2 Atak kijem trzymanym oburącz
58:31 Da Costa Teddy Re-Plast Unia Oświęcim 2 Trzymanie kija przeciwnika

Składy

Tauron Podhale Nowy Targ

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Odrobny Przemysław 60:00 39 37 2 94
50 Bizub Paweł 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
43 Birzins Ricards 0 0 0 0
24 Chaloupka Petr 0 1 1 0
62 Svec Emil 0 1 1 25
69 Vachovec Michal 0 0 0 0
11 Bepierszcz Mateusz 0 0 0 12

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Tomasik Damian 0 0 0 0
77 Mrugała Robert 0 0 0 2
17 Pettersson Alexander 1 2 3 0
9 Neupauer Bartłomiej 1 0 1 0
88 Łyszczarczyk Alan 1 2 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Gajor Adrian 0 0 0 0
6 Wsół Patryk 0 0 0 0
10 Guzik Kacper 1 0 1 0
25 Słowakiewicz Adrian 0 0 0 0
78 Ankudinov Andrei 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Kamieniecki Kacper 0 0 0 0
14 Bochnak Ernest 0 0 0 0
12 Worwa Jakub 0 0 0 2
91 Kapica Fabian 0 0 0 0
71 Wsół Bartłomiej 0 0 0 0

Re-Plast Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Saunders Clarke 57:54 36 32 4 88
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Raitanen Lassi 0 0 0 0
7 Pretnar Klemen 0 0 0 0
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 0
93 Kalan Luka 0 0 0 4
9 Koblar Gregor 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Glenn Ryan 0 2 2 0
24 Luza Patrik 0 0 0 0
13 Sherbatov Eliezer 1 0 1 0
77 Da Costa Teddy 0 1 1 2
11 Przygodzki Martin 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
55 Noworyta Patryk 0 0 0 2
96 Garshin Semen 0 0 0 0
87 Trandin Alexei 0 0 0 4
91 Orekhin Daniil 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Prusak Adrian 0 0 0 0
8 Dudkiewicz Krzysztof 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 0