Informacje
  • Gospodarze:

    Tauron Podhale Nowy Targ

  • Trener Tauron Podhale Nowy Targ:

    Andrei Gusov

  • Goście:

    Ciarko STS Sanok

  • Trener Ciarko STS Sanok:

    Marek Ziętara

  • Wynik:

    4:2 (2:0, 1:1, 1:1)

  • Data:

    20.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:01

  • Sędzia główny:

    Michał Baca, Patryk Pyrskała

  • Sędzia liniowy:

    Grzegorz Cudek, Dariusz Pobożniak

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 16:35 EQ

Guzik Kacper Jaśkiewicz Oskar

2:0 19:27 +1

Vachovec Michal Bepierszcz Mateusz, Jaśkiewicz Oskar

3:0 21:27 EQ

Łyszczarczyk Alan Pettersson Alexander , Neupauer Bartłomiej

3:1 32:38 +2

Rąpała Bogusław Strzyżowski Marek, Witan Maciej

3:2 47:02 EQ

Sihvonen Riku Viikila Jesperi , Elo Eetu

- 49:27 PS

Bepierszcz Mateusz

4:2 59:54 EN

Vachovec Michal Svec Emil, Bepierszcz Mateusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:54 Chaloupka Petr Tauron Podhale Nowy Targ 2 Trzymanie kija przeciwnika
18:02 Bukowski Jakub Ciarko STS Sanok 2 Zahaczenie
29:01 Gajor Adrian Tauron Podhale Nowy Targ 2 Wysoki kij
30:49 Vachovec Michal Tauron Podhale Nowy Targ 2 Atakowanie ciałem - natarcie
32:09 Wsół Patryk Tauron Podhale Nowy Targ 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:00 Łyszczarczyk Alan Tauron Podhale Nowy Targ 2 Atak łokciem
39:49 Piippo Eemeli Ciarko STS Sanok 2 Wysoki kij
41:08 Jaśkiewicz Oskar Tauron Podhale Nowy Targ 2 Przeszkadzanie
43:57 Biłas Karol Ciarko STS Sanok 2 Wysoki kij
49:27 Kameneu Yauheni Ciarko STS Sanok PS Zahaczenie
49:33 Łyszczarczyk Alan Tauron Podhale Nowy Targ 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:13 Olearczyk Kamil Ciarko STS Sanok 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

Tauron Podhale Nowy Targ

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Odrobny Przemysław 60:00 26 24 2 92
50 Bizub Paweł 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Tomasik Damian 0 0 0 0
77 Mrugała Robert 0 0 0 0
62 Svec Emil 0 1 1 0
69 Vachovec Michal 2 0 2 2
11 Bepierszcz Mateusz 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
40 Jaśkiewicz Oskar 0 2 2 2
76 Sulka Maciej 0 0 0 0
17 Pettersson Alexander 0 1 1 0
9 Neupauer Bartłomiej 0 1 1 0
88 Łyszczarczyk Alan 1 0 1 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Chaloupka Petr 0 0 0 2
6 Wsół Patryk 0 0 0 2
12 Worwa Jakub 0 0 0 0
25 Słowakiewicz Adrian 0 0 0 0
71 Wsół Bartłomiej 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Guzik Kacper 1 0 1 0
28 Gajor Adrian 0 0 0 2
91 Kapica Fabian 0 0 0 0

Ciarko STS Sanok

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Spesny Patrik 59:23 37 34 3 91
31 Wojciechowski Kacper 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Olearczyk Kamil 0 0 0 2
23 Rąpała Bogusław 1 0 1 0
80 Strzyżowski Marek 0 1 1 0
16 Witan Maciej 0 1 1 0
8 Bukowski Jakub 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kameneu Yauheni 0 0 0 0
95 Piippo Eemeli 0 0 0 2
96 Elo Eetu 0 1 1 0
47 Viikila Jesperi 0 1 1 0
13 Sihvonen Riku 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Demkowicz Hubert 0 0 0 0
12 Biłas Karol 0 0 0 2
79 Bielec Maciej 0 0 0 0
19 Wilusz Mateusz 0 0 0 0
88 Biały Marcin 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Skokan Tomasz 0 0 0 0
67 Glazer Tymoteusz 0 0 0 0
86 Dobosz Szymon 0 0 0 0
97 Ginda Damian 0 0 0 0
10 Filipek Konrad 0 0 0 0