Informacje
  • Gospodarze:

    Re-Plast Unia Oświęcim

  • Trener Re-Plast Unia Oświęcim:

    Dariusz Kosek

  • Goście:

    Zagłębie Sosnowiec

  • Trener Zagłębie Sosnowiec:

    Grzegorz Klich

  • Wynik:

    3:2 (0:1, 3:0, 0:1)

  • Data:

    20.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:10

  • Sędzia główny:

    Bartosz Kaczmarek, Wojciech Wrycza

  • Sędzia liniowy:

    Maciej Byczkowski, Grzegorz Cytawa

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 14:51 EQ

Dubinin Andrei Bashirov Ruslan, Jakobsons Magnuss

1:1 34:04 EQ

Przygodzki Martin Krzemień Łukasz, Piotrowicz Damian

2:1 35:21 EQ

Da Costa Teddy Garshin Semen, Kalan Luka

3:1 38:54 EQ

Orekhin Daniil Da Costa Teddy, Bezuska Peter

3:2 43:36 EQ

Nikiforov Evgeni Bashirov Ruslan

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:36 Syroezhkin Mikhail Zagłębie Sosnowiec 2 Przeszkadzanie
08:34 Khoperia Armen Zagłębie Sosnowiec 2 Atakowanie ciałem - natarcie
16:18 Khoperia Armen Zagłębie Sosnowiec 2 Atak kijem trzymanym oburącz
28:37 Luza Patrik Re-Plast Unia Oświęcim 2 Wysoki kij
29:06 Krzemień Łukasz Re-Plast Unia Oświęcim 2 Spóźniony atak ciałem
39:10 Zatko Miroslav Re-Plast Unia Oświęcim 2 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
39:10 Zatko Miroslav Re-Plast Unia Oświęcim 10 Kara za niesportowe zachowanie
51:48 Kozłowski Tomasz Zagłębie Sosnowiec 2 Uderzenie kijem

Składy

Re-Plast Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Saunders Clarke 60:00 24 22 2 91
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Zatko Miroslav 0 0 0 12
7 Pretnar Klemen 0 0 0 0
9 Koblar Gregor 0 0 0 0
93 Kalan Luka 0 1 1 0
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 0 1 1 0
33 Raitanen Lassi 0 0 0 0
13 Sherbatov Eliezer 0 0 0 0
87 Trandin Alexei 0 0 0 0
10 Helenius Jere 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Wanacki Jakub 0 0 0 0
24 Luza Patrik 0 0 0 2
96 Garshin Semen 0 1 1 0
77 Da Costa Teddy 1 1 2 0
91 Orekhin Daniil 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Noworyta Patryk 0 0 0 0
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 0 1 1 0
44 Krzemień Łukasz 0 1 1 2
11 Przygodzki Martin 1 0 1 0

Zagłębie Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
88 Porter Cody 58:56 52 49 3 94
34 Czernik Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Luszniak Szymon 0 0 0 0
65 Jakobsons Magnuss 0 1 1 0
78 Nikiforov Evgeni 1 0 1 0
8 Dubinin Andrei 1 0 1 0
22 Bashirov Ruslan 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Gniewek Aleksander 0 0 0 0
18 Kozłowski Tomasz 0 0 0 2
14 Bombardier Lucas 0 0 0 0
87 Blanik Jakub 0 0 0 0
19 Sikora Kamil 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Syroezhkin Mikhail 0 0 0 2
37 Khoperia Armen 0 0 0 4
10 Bernacki Michał 0 0 0 0
89 Kulas Tomasz 0 0 0 0
12 Smal Igor 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
98 Domogała Michał 0 0 0 0
16 Opiłka Kacper 0 0 0 0
7 Stojek Andrzej 0 0 0 0
9 Rutkowski Łukasz 0 0 0 0
17 Yerassov Vasiliy 0 0 0 0