Informacje
  • Gospodarze:

    TME ŁKH Łódź

  • Trener TME ŁKH Łódź:

    Yury Ziankou

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL):

    Marcin Kotuła

  • Wynik:

    2:5 (1:2, 1:3, 0:0)

  • Data:

    15.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:24

  • Sędzia główny:

    Sebastian Adamoszek

  • Sędzia liniowy:

    Łukasz Barutowicz, Michał Kret

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:07 -1

Pędraś Kamil

0:2 08:02 +1

Rzekanowski Oskar Kisiel Łukasz , Kozlov Nikita

1:2 12:25 -1

Salnikov Denis Senkevich Artsiom, Senkevich Artur

1:3 24:19 -1

Yerassov Vasiliy Jarosz Patryk, Onyshchenko Nikolai

1:4 28:55 EQ

Yerassov Vasiliy Jarosz Patryk

2:4 31:27 +1

Maskaliou Aliaksei Salnikov Denis

2:5 32:39 -1

Jarosz Patryk Yerassov Vasiliy

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:49 Chabior II Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Przeszkadzanie
03:39 Onyshchenko Nikolai UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
06:39 Tsyran Ivan TME ŁKH Łódź 2 Wysoki kij
11:22 Kubiak Mateusz TME ŁKH Łódź 2 Uderzenie kijem
13:22 Kubiak Mateusz TME ŁKH Łódź 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
22:29 Mirek Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
26:18 Antropau Mikita UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Przeszkadzanie
26:18 Senkevich Artur TME ŁKH Łódź 2 Zbyteczna ostrość w grze
26:44 Maskaliou Aliaksei TME ŁKH Łódź 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:10 Susterovas Jaromir UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Uderzenie kijem
31:36 Onyshchenko Nikolai UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:36 Rzekanowski Oskar UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Atakowanie z tyłu
37:36 Rzekanowski Oskar UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 10 Kara za niesportowe zachowanie
39:09 Kusideł Radosław TME ŁKH Łódź 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:42 Chabior II Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
42:17 Salnikov Denis TME ŁKH Łódź 2 Zbyteczna ostrość w grze
42:17 Onyshchenko Nikolai UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
42:34 Lewy Tymoteusz TME ŁKH Łódź 2 Uderzenie kijem
42:34 Nowak Michał UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
44:13 Chabior II Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Zahaczenie
47:42 Lewy Tymoteusz TME ŁKH Łódź 2 Uderzenie kijem
53:29 Kozlov Nikita UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Atak łokciem
57:00 Antropau Mikita UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Opóźnianie gry
57:53 Salnikov Denis TME ŁKH Łódź 2 Zahaczenie
58:28 Chabior II Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:34 Trofimov Ilya TME ŁKH Łódź 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:06 - TME ŁKH Łódź 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

TME ŁKH Łódź

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
85 Bannikov Gleb 60:00 28 23 5 82
26 Grabara Bartosz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Kusideł Radosław 0 0 0 2
29 Cyrenne Alexandre 0 0 0 0
9 Lewy Tymoteusz 0 0 0 4
10 Kubiak Mateusz 0 0 0 4
95 Polak Franciszek 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Baisarovych Volodym. 0 0 0 0
8 Salnikov Denis 1 1 2 4
18 Senkevich Artur 0 1 1 2
86 Senkevich Artsiom 0 1 1 0
11 Maskaliou Aliaksei 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Nachaev Evgenii 0 0 0 0
32 Kowalski Bartosz 0 0 0 0
69 Riha Vaclav 0 0 0 0
27 Trofimov Ilya 0 0 0 2
88 Witczak Arkadiusz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Letiuk Artem 0 0 0 0
33 Matuszewski Piotr 0 0 0 0
5 Kułak Marcin 0 0 0 0
15 Janiszewski Patryk 0 0 0 0
49 Tsyran Ivan 0 0 0 2

UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
34 Ramanauskas Tadas 60:00 71 69 2 97
33 Kubara Artur 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Kafel Mateusz 0 0 0 0
20 Kozlov Nikita 0 1 1 2
17 Rzekanowski Oskar 1 0 1 12
29 Pędraś Kamil 1 0 1 0
18 Kisiel Łukasz 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Nowak Michał 0 0 0 2
26 Onyshchenko Nikolai 0 1 1 6
11 Kasprzyk Dominik 0 0 0 0
12 Chabior II Adrian 0 0 0 8
21 Jarosz Patryk 1 2 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Wilk Jakub 0 0 0 0
15 Baran Karol 0 0 0 0
10 Yerassov Vasiliy 2 1 3 0
19 Palamarchuk Oleh 0 0 0 0
23 Susterovas Jaromir 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Zadęcki Wiktor 0 0 0 0
79 Mirek Adrian 0 0 0 2
8 Tumidalski Oliwer 0 0 0 0
89 Antropau Mikita 0 0 0 4
91 Fabiańczyk Maciej 0 0 0 0