Informacje
  • Gospodarze:

    TME ŁKH Łódź

  • Trener TME ŁKH Łódź:

    Yury Ziankou

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (MHL)

  • Trener KH Polonia Bytom (MHL):

    Mariusz Puzio

  • Wynik:

    6:2 (1:0, 2:1, 3:1)

  • Data:

    22.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

  • Sędzia główny:

    Marcin Majta

  • Sędzia liniowy:

    Marcin Kołodziej, Michał Żak

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 15:45 EQ

Maskaliou Aliaksei Lewy Tymoteusz, Kubiak Mateusz

2:0 23:07 EQ

Cyrenne Alexandre Riha Vaclav

3:0 34:32 +1

Salnikov Denis Trofimov Ilya

3:1 36:54 +1

Cuber Klaudiusz Bodora Aleksander

4:1 51:40 EQ

Riha Vaclav Nachaev Evgenii

5:1 52:50 +2

Trofimov Ilya Riha Vaclav

5:2 54:50 +1

Zawiła Dawid Dybaś Łukasz, Wąsiński Karol

6:2 56:50 EQ

Trofimov Ilya Nachaev Evgenii, Salnikov Denis

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:31 Cyrenne Alexandre TME ŁKH Łódź 2 Opóźnianie gry
07:45 Salnikov Denis TME ŁKH Łódź 2 Przeszkadzanie
10:32 Nachaev Evgenii TME ŁKH Łódź 2 Spóźniony atak ciałem
20:07 Bryk Krzysztof KH Polonia Bytom (MHL) 2 Zahaczenie
20:07 Salnikov Denis TME ŁKH Łódź 2 Przeszkadzanie
27:30 Kułak Marcin TME ŁKH Łódź 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:42 Zawiła Dawid KH Polonia Bytom (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:21 Kubiak Mateusz TME ŁKH Łódź 2 Uderzenie kijem
30:43 Wróblewski Dawid KH Polonia Bytom (MHL) 2 Uderzenie kijem
34:14 Zawiła Dawid KH Polonia Bytom (MHL) 2 Przeszkadzanie
35:41 Trofimov Ilya TME ŁKH Łódź 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:14 Zawiła Dawid KH Polonia Bytom (MHL) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
43:37 Kułak Marcin TME ŁKH Łódź 2 Atak kolanem
51:53 Wróblewski Dawid KH Polonia Bytom (MHL) 2 Uderzenie kijem
52:32 Bryk Krzysztof KH Polonia Bytom (MHL) 2 Przeszkadzanie
53:59 Antanovich Mikita TME ŁKH Łódź 2 Przeszkadzanie
56:59 Cyrenne Alexandre TME ŁKH Łódź 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:51 Bodora Aleksander KH Polonia Bytom (MHL) 2 Przeszkadzanie

Składy

TME ŁKH Łódź

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
85 Clancy John 60:00 47 45 2 95
26 Jaroń Kacper 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Salnikov Denis 1 1 2 4
7 Nachaev Evgenii 0 2 2 2
49 Tsyran Ivan 0 0 0 0
27 Trofimov Ilya 2 1 3 2
69 Riha Vaclav 1 2 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Ziankou Yury 0 0 0 0
87 Antanovich Mikita 0 0 0 2
9 Lewy Tymoteusz 0 1 1 0
10 Kubiak Mateusz 0 1 1 2
11 Maskaliou Aliaksei 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Cyrenne Alexandre 1 0 1 4
33 Letiuk Artem 0 0 0 0
5 Kułak Marcin 0 0 0 4
15 Janiszewski Patryk 0 0 0 0
95 Polak Franciszek 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Baisarovych Volodym. 0 0 0 0
32 Kowalski Bartosz 0 0 0 0
18 Laptinov Nikita 0 0 0 0
86 Kasianchuk Kiril 0 0 0 0
99 Moruha Kostiantyn 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kołodziej Mateusz 60:00 48 42 6 87
30 Prokop Oskar 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Zawiła Dawid 1 0 1 6
6 Wcisło Tomasz 0 0 0 0
21 Bryk Krzysztof 0 0 0 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Bodora Aleksander 0 1 1 2
19 Dybaś Łukasz 0 1 1 0
9 Bajon Piotr 0 0 0 0
13 Wąsiński Karol 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Cuber Klaudiusz 1 0 1 0
18 Dworaźny Mateusz 0 0 0 0
12 Płachetka Marcin 0 0 0 0
14 Wróblewski Dawid 0 0 0 4
16 Wicher Sebastian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Faska Adam 0 0 0 0
11 Stępień Jan 0 0 0 0
7 Petelicki Szymon 0 0 0 0
10 Gurzyński Szymon 0 0 0 0