Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL):

    Grzegorz Klich

  • Goście:

    SMS Toruń

  • Trener SMS Toruń:

    Wojciech Milan

  • Wynik:

    2:3 (1:1, 1:1, 0:1)

  • Data:

    05.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:15

  • Godzina zakończenia:

    18:15

  • Sędzia główny:

    Rafał Noworyta

  • Sędzia liniowy:

    Sebastian Iwaniak, Jakub Śreniawski

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 12:04 EQ

Napiórkowski Patryk

1:1 19:24 EQ

Senkevich Artur Senkevich Artsiom

2:1 34:43 EQ

Piotrowski Mariusz Chabior II Adrian

2:2 36:44 +2

Wenker Jakub Proczek Michał, Walczak Jan

2:3 47:32 EQ

Proczek Michał Wenker Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
11:51 Laskowski Adam SMS Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:54 Pędraś Kamil UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
32:06 Walczak Jan SMS Toruń 2 Atak kijem trzymanym oburącz
34:50 Onyshchenko Nikolai UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Atak kolanem
36:38 Gniewek Aleksander UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Wysoki kij
38:06 Rzekanowski Oskar UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Przeszkadzanie
44:38 Palamarchuk Oleh UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:50 Wólczyński Szymon SMS Toruń 2 Trzymanie kija przeciwnika
52:52 Rzekanowski Oskar UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 2 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
52:52 Rzekanowski Oskar UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL) 10 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Kotuła Marcel 59:00 44 41 3 93
30 Ramanauskas Tadas 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Kafel Mateusz 0 0 0 0
6 Gniewek Aleksander 0 0 0 2
17 Rzekanowski Oskar 0 0 0 14
29 Pędraś Kamil 0 0 0 2
19 Kasprzyk Dominik 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Kozlov Nikita 0 0 0 0
22 Opiłka Kacper 0 0 0 0
91 Piotrowski Mariusz 1 0 1 0
10 Rutkowski Łukasz 0 0 0 0
9 Chabior II Adrian 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Nowak Michał 0 0 0 0
13 Wilk Jakub 0 0 0 0
3 Senkevich Artsiom 0 1 1 0
12 Senkevich Artur 1 0 1 0
32 Susterovas Jaromir 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Jaskólski Adam 0 0 0 0
81 Onyshchenko Nikolai 0 0 0 2
15 Fabiańczyk Maciej 0 0 0 0
31 Tumidalski Oliwer 0 0 0 0
92 Palamarchuk Oleh 0 0 0 2

SMS Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Grabara II Bartosz 60:00 32 30 2 93
30 Buczek Dominik 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Proczek Michał 1 1 2 0
20 Rutkowski Patryk 0 0 0 0
17 Wenker Jakub 1 1 2 0
11 Walczak Jan 0 1 1 2
15 Piskalski Konrad 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Dobrzeniecki Natalian 0 0 0 0
5 Kowalski Adam 0 0 0 0
12 Wólczyński Szymon 0 0 0 2
16 Laskowski Adam 0 0 0 2
9 Zberek Karol 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Kurnicki Oliwier 0 0 0 0
14 Schafer Eryk 0 0 0 0
23 Mularczyk Jakub 0 0 0 0
10 Wiwatowski Kamil 0 0 0 0
24 Napiórkowski Patryk 1 0 1 0