Informacje
  • Gospodarze:

    MMKS Podhale Nowy Targ (MHL)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ (MHL):

    Jacek Szopiński

  • Goście:

    TME ŁKH Łódź

  • Trener TME ŁKH Łódź:

    Yury Ziankou

  • Wynik:

    6:3 (2:0, 3:1, 1:2)

  • Data:

    12.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:30

  • Godzina zakończenia:

    18:45

  • Sędzia główny:

    Andrzej Nenko

  • Sędzia liniowy:

    Krzysztof Worwa, Oskar Guzda

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 06:12 +1

Wikar Krystian Michalski Jakub

2:0 09:50 EQ

Wikar Krystian Malasiński Kacper, Trzebunia Jakub

3:0 26:20 EQ

Jarczyk Krzysztof Malasiński Kacper

3:1 29:01 +1

Ziankou Yury Maskaliou Aliaksei

4:1 36:50 +1

Kapica Fabian

5:1 39:59 +1

Michalski Jakub Żurawski Jakub

5:2 54:36 -1

Trofimov Ilya Letiuk Artem

5:3 55:06 -1

Trofimov Ilya Tsyran Ivan

6:3 59:15 EN

Trzebunia Jakub Michalski Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:06 Jarczyk Krzysztof MMKS Podhale Nowy Targ (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
05:49 Witczak Arkadiusz TME ŁKH Łódź 2 Uderzenie kijem
06:37 Nachaev Evgenii TME ŁKH Łódź 5 Atakowanie z tyłu
06:37 Nachaev Evgenii TME ŁKH Łódź 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
07:04 Sarniak Karol MMKS Podhale Nowy Targ (MHL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
09:35 Kapica Fabian MMKS Podhale Nowy Targ (MHL) 2 Uderzenie kijem
11:15 Letiuk Artem TME ŁKH Łódź 2 Wysoki kij
18:23 Sokół Jan MMKS Podhale Nowy Targ (MHL) 2 Wysoki kij
21:02 Trzebunia Jakub MMKS Podhale Nowy Targ (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:33 Worwa Kacper MMKS Podhale Nowy Targ (MHL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
23:45 Worwa Kacper MMKS Podhale Nowy Targ (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:37 Witczak Arkadiusz TME ŁKH Łódź 2 Atakowanie ciałem - natarcie
27:13 Szlembarski Dominik MMKS Podhale Nowy Targ (MHL) 2 Wysoki kij
31:20 Wikar Krystian MMKS Podhale Nowy Targ (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
31:20 Riha Vaclav TME ŁKH Łódź 2 Zbyteczna ostrość w grze
32:08 Malasiński Kacper MMKS Podhale Nowy Targ (MHL) 2 Wysoki kij
32:08 Antanovich Mikita TME ŁKH Łódź 2 Atak kijem trzymanym oburącz
32:29 Kapica Fabian MMKS Podhale Nowy Targ (MHL) 2 Atak łokciem
34:52 Kubiak Mateusz TME ŁKH Łódź 2 Zahaczenie
38:37 - TME ŁKH Łódź 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
40:31 Kapica Fabian MMKS Podhale Nowy Targ (MHL) 2 Uderzenie kijem
42:27 Wikar Krystian MMKS Podhale Nowy Targ (MHL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
43:54 Sarniak Karol MMKS Podhale Nowy Targ (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
43:54 Tsyran Ivan TME ŁKH Łódź 2 Zbyteczna ostrość w grze
45:39 Żurawski Jakub MMKS Podhale Nowy Targ (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
45:39 Żurawski Jakub MMKS Podhale Nowy Targ (MHL) 10 Kara za niesportowe zachowanie
46:54 Ziankou Yury TME ŁKH Łódź 2 Zahaczenie
47:42 Nykaza Daniel MMKS Podhale Nowy Targ (MHL) 2 Uderzenie kijem
54:27 Riha Vaclav TME ŁKH Łódź 2 Przeszkadzanie
56:17 Polak Franciszek TME ŁKH Łódź 2 Zbyteczna ostrość w grze
56:17 Nykaza Daniel MMKS Podhale Nowy Targ (MHL) 2 Uderzenie kijem

Składy

MMKS Podhale Nowy Targ (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
29 Klimowski Szymon 29:01 13 12 1 92
72 Polak Oskar 30:59 21 19 2 90

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Żurawski Jakub 0 1 1 12
77 Wikar Krystian 2 0 2 4
91 Kapica Fabian 1 0 1 6
88 Michalski Jakub 1 2 3 0
70 Plewa Błażej 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Sarniak Karol 0 0 0 4
16 Szlembarski Dominik 0 0 0 2
10 Jarczyk Krzysztof 1 0 1 2
23 Malasiński Kacper 0 2 2 2
17 Trzebunia Jakub 1 1 2 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Sulka Patryk 0 0 0 0
59 Nykaza Daniel 0 0 0 4
22 Siuty Szymon 0 0 0 0
55 Długopolski Łukasz 0 0 0 0
86 Worwa Kacper 0 0 0 4

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Pudzisz Marcin 0 0 0 0
11 Sokół Jan 0 0 0 2
9 Valtonen Oliver 0 0 0 0

TME ŁKH Łódź

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
85 Clancy John 40:00 28 23 5 82
26 Hiukka Karri 18:03 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Nachaev Evgenii 0 0 0 25
8 Salnikov Denis 0 0 0 0
69 Riha Vaclav 0 0 0 4
27 Trofimov Ilya 2 0 2 0
14 Tsyran Ivan 0 1 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Ziankou Yury 1 0 1 2
97 Antanovich Mikita 0 0 0 2
9 Lewy Tymoteusz 0 0 0 0
10 Kubiak Mateusz 0 0 0 2
11 Maskaliou Aliaksei 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Letiuk Artem 0 1 1 2
99 Cyrenne Alexandre 0 0 0 0
86 Kasianchuk Kiril 0 0 0 0
88 Witczak Arkadiusz 0 0 0 4
16 Popov Andrei 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Matuszewski Piotr 0 0 0 0
18 Laptinov Nikita 0 0 0 0
5 Kułak Marcin 0 0 0 0
15 Janiszewski Patryk 0 0 0 0
95 Polak Franciszek 0 0 0 2