Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL):

    Krzysztof Ząbkiewicz

  • Goście:

    TME ŁKH Łódź

  • Trener TME ŁKH Łódź:

    Yury Ziankou

  • Wynik:

    3:4 (1:2, 2:1, 0:1)

  • Data:

    13.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    18:10

  • Sędzia główny:

    Adam Witek

  • Sędzia liniowy:

    Jakub Mołoń, Mirosław Cybuch

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 06:33 EQ

Fus Szymon

1:1 14:48 +1

Trofimov Ilya Popov Andrei

1:2 15:29 +1

Maskaliou Aliaksei Witczak Arkadiusz

2:2 25:19 +1

Rocki Kacper Szałajko Jakub

2:3 31:14 EQ

Polak Franciszek Antanovich Mikita, Kubiak Mateusz

3:3 31:43 EQ

Koczera Mateusz Dulęba Marcin

3:4 45:41 EQ

Popov Andrei Trofimov Ilya

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:59 Sieczkowski Marcin UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 2 Opóźnianie gry
14:31 Biłas Karol UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 2 Przeszkadzanie
15:07 Bar Sebastian UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 2 Rzucenie na bandę
15:07 Bar Sebastian UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 10 Kara za niesportowe zachowanie
18:01 Salnikov Denis TME ŁKH Łódź 2 Atak kijem trzymanym oburącz
19:57 Antanovich Mikita TME ŁKH Łódź 2 Atak kijem trzymanym oburącz
23:13 Cyrenne Alexandre TME ŁKH Łódź 2 Spóźniony atak ciałem
24:57 Ziankou Yury TME ŁKH Łódź 2 Uderzenie kijem
25:19 Biłas Karol UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
25:19 Riha Vaclav TME ŁKH Łódź 2 Atak kijem trzymanym oburącz
26:11 Najsarek Jakub UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 5 Atak kijem trzymanym oburącz
26:11 Najsarek Jakub UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
32:04 Kubiak Mateusz TME ŁKH Łódź 2 Trzymanie
40:51 Matuszewski Piotr TME ŁKH Łódź 2 Atak kijem trzymanym oburącz
49:57 Kasianchuk Kiril TME ŁKH Łódź 2 Zahaczenie
52:56 Maskaliou Aliaksei TME ŁKH Łódź 2 Atak kijem trzymanym oburącz
57:53 Kubiak Mateusz TME ŁKH Łódź 2 Uderzenie kijem

Składy

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Myrdak Kacper 60:00 28 24 4 85
30 Świderski Filip 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Najsarek Jakub 0 0 0 25
4 Sieczkowski Marcin 0 0 0 2
8 Szałajko Jakub 0 1 1 0
10 Stanko Volodymyr 0 0 0 0
38 Kopiec Krystian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Bar Sebastian 0 0 0 12
53 Rocki Kacper 1 0 1 0
92 Piankrat Yahor 0 0 0 0
16 Dulęba Marcin 0 1 1 0
20 Dusznik Adrian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
79 Biłas Karol 0 0 0 4
24 Koczera Mateusz 1 0 1 0
11 Mazur II Jakub 0 0 0 0
9 Pisula Paweł 0 0 0 0
88 Skopiński Piotr 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
80 Orzechowski Radosł. 0 0 0 0
67 Żółkiewicz Dawid 0 0 0 0
91 Fus Szymon 1 0 1 0
97 Sudyka Jakub 0 0 0 0

TME ŁKH Łódź

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
85 Clancy John 02:17 0 0 0 0
26 Hiukka Karri 57:43 24 21 3 87

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Salnikov Denis 0 0 0 2
69 Riha Vaclav 0 0 0 2
27 Trofimov Ilya 1 1 2 0
14 Tsyran Ivan 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Ziankou Yury 0 0 0 2
16 Antanovich Mikita 0 1 1 2
9 Lewy Tymoteusz 0 0 0 0
10 Kubiak Mateusz 0 1 1 4
11 Maskaliou Aliaksei 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Letiuk Artem 0 0 0 0
99 Cyrenne Alexandre 0 0 0 2
86 Kasianchuk Kiril 0 0 0 2
88 Witczak Arkadiusz 0 1 1 0
97 Popov Andrei 1 1 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Matuszewski Piotr 0 0 0 2
18 Laptinov Nikita 0 0 0 0
5 Kułak Marcin 0 0 0 0
15 Janiszewski Patryk 0 0 0 0
95 Polak Franciszek 1 0 1 0