Informacje
  • Gospodarze:

    SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

  • Trener SKKH Atomówki GKS Tychy (K):

    Dariusz Garbocz

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (K)

  • Trener KH Polonia Bytom (K):

    Andrzej Secemski

  • Wynik:

    0:10 (0:3, 0:4, 0:3)

  • Data:

    26.09.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:45

  • Godzina zakończenia:

    21:40

  • Sędzia główny:

    Joanna Pobożniak

  • Sędzia liniowy:

    Paweł Zięba, Łukasz Barutowicz

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:15 EQ

Chrapek Klaudia Tomczok Olivia

0:2 06:57 EQ

Późniewska Karolina Chrapek Klaudia, Tomczok Olivia

0:3 09:47 EQ

Późniewska Karolina Chrapek Klaudia

0:4 25:35 EQ

Dziwok Wiktoria Późniewska Karolina, Sfora Patrycja

0:5 29:19 EQ

Tomczok Olivia Późniewska Karolina

0:6 29:29 EQ

Kaleja Klaudia

0:7 37:51 EQ

Tomczok Olivia

0:8 44:35 +1

Chrapek Klaudia

0:9 49:10 EQ

Skręt Julia Sowa Alicja

0:10 49:40 EQ

Wcisło Alicja Późniewska Karolina

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
23:26 Pasiut Karolina SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:56 Patla Vanessa KH Polonia Bytom (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:26 Garbocz Oliwia SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Trzymanie
54:29 Łaskawska Sylwia SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Gra ciałem - kobiety
56:53 Talanda Ida KH Polonia Bytom (K) 2 Trzymanie
59:08 Gogoc Wiktoria KH Polonia Bytom (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:27 Późniewska Karolina KH Polonia Bytom (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Burda–K. Małgorzata 40:00 24 17 7 70
72 Nowacka Amelia 20:00 12 9 3 75

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Marczyk Dominika 0 0 0 0
14 Garbocz Oliwia 0 0 0 2
71 Łaskawska Sylwia 0 0 0 2
97 Churas Karolina 0 0 0 0
99 Frankowska Laura 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kędra Wiktoria 0 0 0 0
58 Cieślewicz Pamela 0 0 0 0
78 Górska Aleksandra 0 0 0 0
55 Huchel Weronika 0 0 0 0
13 Solecka Adriana 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Pelic Klaudia 0 0 0 0
16 Pasiut Karolina 0 0 0 2
6 Graziadei Agnieszka 0 0 0 0
22 Rakoczy Amelia 0 0 0 0
7 Manilewska Patrycja 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Kurek Katarzyna 40:00 6 6 0 100
23 Bujak Julia 20:00 5 5 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Chrapek Klaudia 2 2 4 0
91 Sfora Patrycja 0 1 1 0
7 Późniewska Karolina 2 3 5 2
25 Wcisło Alicja 1 0 1 0
27 Tomczok Olivia 2 2 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Patla Vanessa 0 0 0 2
4 Wójcik Patrycja 0 0 0 0
22 Dziwok Wiktoria 1 0 1 0
14 Talanda Ida 0 0 0 2
9 Kaleja Klaudia 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Gogoc Wiktoria 0 0 0 2
5 Jachym Aleksandra 0 0 0 0
10 Mota Alicja 0 0 0 0
8 Zięba Lena 0 0 0 0
2 Skręt Julia 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Sowa Alicja 0 1 1 0