Informacje
  • Gospodarze:

    UKHK Unia Oświęcim (K)

  • Trener UKHK Unia Oświęcim (K):

    Michal Fikrt

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (K):

    Henryk Zabrocki

  • Wynik:

    0:9 (0:4, 0:2, 0:3)

  • Data:

    26.09.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    19:55

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Cudek, ***

  • Sędzia liniowy:

    Monika Szpyt, Grzegorz Klaja

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 07:37 EQ

Korkuz Dominika Kamińska Natalia

0:2 08:18 EQ

Onyshchenko Tetiana Łąpieś Magdalena

0:3 11:51 EQ

Onyshchenko Tetiana Korkuz Dominika

0:4 15:10 EQ

Onyshchenko Tetiana

0:5 26:00 EQ

Siejka Alicja Kasprzycka Katarzyna, Kamińska Natalia

0:6 27:04 EQ

Onyshchenko Tetiana Jaskulska Olga

0:7 42:10 EQ

Łapińska Julia Onyshchenko Tetiana

0:8 51:29 EQ

Brzezińska Maja Podracka Ewa

0:9 57:30 EQ

Kasprzycka Katarzyna Tokarska Renata

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
18:11 Pirogowicz Patrycja UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Zahaczenie
35:28 Jaskulska Olga GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:54 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKHK Unia Oświęcim (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Pieczyk Anna 40:00 6 0 6 0
55 Chodak Monika 20:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Kozioł Agata 0 0 0 0
99 Langner Aleksandra 0 0 0 0
22 Pocheć Aleksandra 0 0 0 0
23 Strzelecka Joanna 0 0 0 0
13 Michałek Aneta 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Kot Anna 0 0 0 0
14 Zaborska Katarzyna 0 0 0 0
87 Wawrzyk Ada 0 0 0 0
11 Żyła Justyna 0 0 0 0
49 Kułas Patrycja 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Zaborska Anna 0 0 0 0
24 Piotrowska Sandra 0 0 0 0
68 Podborska Monika 0 0 0 0
6 Pirogowicz Patrycja 0 0 0 2
7 Klatka Magdalena 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Makuch Karolina 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Kosińska Agata 51:29 0 0 0 0
33 Kwiatkowska Natalia 08:31 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Korkuz Dominika 1 1 2 0
23 Kamińska Natalia 0 2 2 0
44 Błaszak Aneta 0 0 0 0
15 Kasprzycka Katarzyna 1 1 2 0
37 Siejka Alicja 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
98 Tokarska Renata 0 1 1 2
40 Podracka Ewa 0 1 1 0
2 Łapińska Julia 1 0 1 0
8 Onyshchenko Tetiana 4 1 5 0
71 Łąpieś Magdalena 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Grzelak Julia 0 0 0 0
24 Jagnicka Magdalena 0 0 0 0
17 Jaskulska Olga 0 1 1 2
13 Brzezińska Maja 1 0 1 0