Informacje
  • Gospodarze:

    SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

  • Trener SKKH Atomówki GKS Tychy (K):

    GARBOCZ DARIUSZ

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (K):

    ZABROCKI HENRYK

  • Wynik:

    1:11 (0:4, 0:5, 1:2)

  • Data:

    09.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:00

  • Sędzia główny:

    MARCIN MAJTA

  • Sędzia liniowy:

    JOANNA POBOŻNIAK, PATRYCJA PIROGOWICZ

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 05:13 EQ

Brzezińska Maja Kasprzycka Katarzyna

0:2 13:54 +1

Brzezińska Maja Kasprzycka Katarzyna, Kamińska Natalia

0:3 14:41 EQ

Łapińska Julia Onyshchenko Tetiana

0:4 17:01 +1

Banaś Maja Tokarska Renata

0:5 22:03 EQ

Onyshchenko Tetiana Łapińska Julia, Tokarska Renata

0:6 23:38 EQ

Onyshchenko Tetiana

0:7 30:12 EQ

Kamińska Natalia Brzezińska Maja

0:8 32:30 +1

Łapińska Julia Onyshchenko Tetiana

0:9 33:19 +1

Korkuz Dominika Kamińska Natalia

0:10 44:48 EQ

Siejka Alicja

0:11 59:39 EN

Onyshchenko Tetiana

1:11 59:59 +1

Churas Karolina

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
13:35 Churas Karolina SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:08 Wawrzonkowska Maja SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:07 Cieślewicz Pamela SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Gra ciałem - kobiety
30:53 Łąpieś Magdalena GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Zbyteczna ostrość w grze
31:30 Garbocz Oliwia SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
31:30 Cieślewicz Pamela SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Gra ciałem - kobiety
35:33 Kasprzycka Katarzyna GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Przeszkadzanie
46:02 Huchel Weronika SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Gra ciałem - kobiety
59:17 Kasprzycka Katarzyna GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Burda–K. Małgorzata 30:12 25 18 7 72
72 Nowacka Amelia 29:26 11 8 3 72

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Marczyk Dominika 0 0 0 0
14 Garbocz Oliwia 0 0 0 2
58 Cieślewicz Pamela 0 0 0 4
97 Churas Karolina 1 0 1 2
88 Pelic Klaudia 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kędra Wiktoria 0 0 0 0
16 Pasiut Karolina 0 0 0 0
78 Górska Aleksandra 0 0 0 0
55 Huchel Weronika 0 0 0 2
13 Solecka Adriana 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Śliski Aleksandra 0 0 0 0
22 Rakoczy Amelia 0 0 0 0
7 Manilewska Patrycja 0 0 0 0
99 Frankowska Laura 0 0 0 0
91 Wawrzonkowska Maja 0 0 0 2

GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Kosińska Agata 20:00 2 2 0 100
33 Kwiatkowska Natalia 40:00 9 8 1 88

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Korkuz Dominika 1 0 1 0
23 Kamińska Natalia 1 2 3 0
13 Brzezińska Maja 2 1 3 0
15 Kasprzycka Katarzyna 0 2 2 4
37 Siejka Alicja 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
98 Tokarska Renata 0 2 2 0
73 Banaś Maja 1 0 1 0
2 Łapińska Julia 2 1 3 0
8 Onyshchenko Tetiana 3 2 5 0
71 Łąpieś Magdalena 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Grzelak Julia 0 0 0 0
24 Jagnicka Magdalena 0 0 0 0
17 Jaskulska Olga 0 0 0 0
19 Sencerz Anna 0 0 0 0