Informacje
  • Gospodarze:

    UKHK Unia Oświęcim (K)

  • Trener UKHK Unia Oświęcim (K):

    Witold Łazarz

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (K)

  • Trener KH Polonia Bytom (K):

    Magdalena Czaplik

  • Wynik:

    1:4 (1:0, 0:2, 0:2)

  • Data:

    24.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:30

  • Godzina zakończenia:

    16:30

  • Sędzia główny:

    Michał Baca

  • Sędzia liniowy:

    Grzegorz Klaja, Natalia Suchanek

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:30 EQ

Wawrzyk Ada Zaborska Katarzyna, Żyła Justyna

1:1 23:39 EQ

Chrapek Klaudia Tomczok Olivia

1:2 26:32 +1

Chrapek Klaudia Sfora Patrycja, Późniewska Karolina

1:3 46:04 +1

Chrapek Klaudia Późniewska Karolina, Tomczok Olivia

1:4 53:13 EQ

Chrapek Klaudia Tomczok Olivia, Późniewska Karolina

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
15:24 Dziwok Wiktoria KH Polonia Bytom (K) 2 Uderzenie kijem
26:04 Zaborska Anna UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Uderzenie kijem
39:43 Sfora Patrycja KH Polonia Bytom (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:40 Kot Anna UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKHK Unia Oświęcim (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Pieczyk Anna 60:00 4 0 4 0
55 Chodak Monika 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Kozioł Agata 0 0 0 0
7 Klatka Magdalena 0 0 0 0
22 Pocheć Aleksandra 0 0 0 0
23 Strzelecka Joanna 0 0 0 0
13 Michałek Aneta 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Langner Aleksandra 0 0 0 0
32 Kot Anna 0 0 0 2
87 Wawrzyk Ada 1 0 1 0
11 Żyła Justyna 0 1 1 0
14 Zaborska Katarzyna 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Metyk Małgorzata 0 0 0 0
24 Piotrowska Sandra 0 0 0 0
20 Zaborska Anna 0 0 0 2
21 Kopciara Alicja 0 0 0 0
68 Podborska Monika 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Kurek Katarzyna 60:00 1 0 1 0
23 Bujak Julia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Chrapek Klaudia 4 0 4 0
91 Sfora Patrycja 0 1 1 2
7 Późniewska Karolina 0 3 3 0
25 Wcisło Alicja 0 0 0 0
27 Tomczok Olivia 0 3 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Patla Vanessa 0 0 0 0
4 Wójcik Patrycja 0 0 0 0
22 Dziwok Wiktoria 0 0 0 2
17 Wybiral Katarzyna 0 0 0 0
9 Kaleja Klaudia 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Gogoc Wiktoria 0 0 0 0
5 Jachym Aleksandra 0 0 0 0
44 Sowa Alicja 0 0 0 0
14 Talanda Ida 0 0 0 0
8 Zięba Lena 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
81 Juszczak Agata 0 0 0 0
2 Skręt Julia 0 0 0 0