Informacje
  • Gospodarze:

    SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

  • Trener SKKH Atomówki GKS Tychy (K):

    Beniamin Sławiński

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (K)

  • Trener KH Polonia Bytom (K):

    Andrzej Secemski

  • Wynik:

    0:9 (0:3, 0:3, 0:3)

  • Data:

    29.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    20:45

  • Godzina zakończenia:

    22:30

  • Sędzia główny:

    Joanna Pobożniak

  • Sędzia liniowy:

    Łukasz Dybaś, Patrycja Pirogowicz

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 05:02 -1

Późniewska Karolina

0:2 07:21 EQ

Tomczok Olivia Późniewska Karolina

0:3 08:51 EQ

Tomczok Olivia Późniewska Karolina

0:4 27:15 EQ

Talanda Ida Chrapek Klaudia

0:5 32:29 EQ

Tomczok Olivia Talanda Ida

0:6 38:34 +1

Talanda Ida Późniewska Karolina

0:7 41:46 +1

Dziwok Wiktoria Wcisło Alicja

0:8 45:43 EQ

Skręt Julia

0:9 59:50 EQ

Wcisło Alicja Dziwok Wiktoria

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:17 Dziwok Wiktoria KH Polonia Bytom (K) 2 Gra ciałem - kobiety
18:04 Manilewska Patrycja SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:38 Kędra Wiktoria SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Zbyteczna ostrość w grze
41:26 Marczyk Dominika SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Burda–K. Małgorzata 60:00 57 48 9 84
72 Nowacka Amelia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Marczyk Dominika 0 0 0 2
14 Garbocz Oliwia 0 0 0 0
22 Rakoczy Amelia 0 0 0 0
97 Churas Karolina 0 0 0 0
99 Frankowska Laura 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kędra Wiktoria 0 0 0 2
77 Śliski Aleksandra 0 0 0 0
78 Górska Aleksandra 0 0 0 0
55 Huchel Weronika 0 0 0 0
13 Solecka Adriana 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Pelic Klaudia 0 0 0 0
16 Pasiut Karolina 0 0 0 0
7 Manilewska Patrycja 0 0 0 2

KH Polonia Bytom (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Kurek Katarzyna 52:00 15 15 0 100
87 Burzyńska Michalina 08:00 1 1 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Chrapek Klaudia 0 1 1 0
18 Patla Vanessa 0 0 0 0
7 Późniewska Karolina 1 3 4 0
17 Wybiral Katarzyna 0 0 0 0
27 Tomczok Olivia 3 0 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Sfora Patrycja 0 0 0 0
5 Jachym Aleksandra 0 0 0 0
22 Dziwok Wiktoria 1 1 2 2
25 Wcisło Alicja 1 1 2 0
10 Mota Alicja 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
44 Sowa Alicja 0 0 0 0
9 Kaleja Klaudia 0 0 0 0
14 Talanda Ida 2 1 3 0
81 Juszczak Agata 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Skręt Julia 1 0 1 0