Informacje
  • Gospodarze:

    UKHK Unia Oświęcim (K)

  • Trener UKHK Unia Oświęcim (K):

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (K):

  • Wynik:

    3:11 (1:7, 2:3, 0:1)

  • Data:

    27.09.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    08:00

  • Godzina zakończenia:

    10:10

  • Sędzia główny:

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:39 EQ

Siejka Alicja Błaszak Aneta

0:2 08:15 EQ

Łąpieś Magdalena Tokarska Renata, Łapińska Julia

1:2 08:55 EQ

Pocheć Aleksandra Strzelecka Joanna

1:3 09:31 EQ

Onyshchenko Tetiana Tokarska Renata

1:4 10:26 EQ

Kasprzycka Katarzyna Siejka Alicja

1:5 12:30 EQ

Siejka Alicja Błaszak Aneta, Kasprzycka Katarzyna

1:6 14:21 EQ

Brzezińska Maja Korkuz Dominika

1:7 14:59 EQ

Kasprzycka Katarzyna Błaszak Aneta

1:8 21:53 +1

Błaszak Aneta Kasprzycka Katarzyna

1:9 27:09 -1

Onyshchenko Tetiana Siejka Alicja

2:9 28:11 EQ

Michałek Aneta Strzelecka Joanna

2:10 28:58 EQ

Kamińska Natalia Korkuz Dominika, Kasprzycka Katarzyna

3:10 37:59 EQ

Michałek Aneta Strzelecka Joanna

3:11 54:33 EQ

Brzezińska Maja Jaskulska Olga

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
19:44 Pirogowicz Patrycja UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Przeszkadzanie
19:44 Siejka Alicja GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Zbyteczna ostrość w grze
20:17 Kozioł Agata UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
25:57 Korkuz Dominika GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Gra ciałem - kobiety
33:24 Pirogowicz Patrycja UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Gra ciałem - kobiety
43:45 Wawrzyk Ada UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Gra ciałem - kobiety
44:38 Michałek Aneta UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:16 Kozioł Agata UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Podcięcie
58:03 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:25 Kozioł Agata UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Zahaczenie

Składy

UKHK Unia Oświęcim (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Pieczyk Anna 20:00 7 0 7 0
55 Chodak Monika 40:00 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Langner Aleksandra 0 0 0 0
78 Kozioł Agata 0 0 0 6
22 Pocheć Aleksandra 1 0 1 0
23 Strzelecka Joanna 0 3 3 0
13 Michałek Aneta 2 0 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Kot Anna 0 0 0 0
14 Zaborska Katarzyna 0 0 0 0
49 Kułas Patrycja 0 0 0 0
11 Żyła Justyna 0 0 0 0
87 Wawrzyk Ada 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Zaborska Anna 0 0 0 0
88 Makuch Karolina 0 0 0 0
7 Klatka Magdalena 0 0 0 0
6 Pirogowicz Patrycja 0 0 0 4
24 Piotrowska Sandra 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Podborska Monika 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Kosińska Agata 40:00 3 0 3 0
33 Kwiatkowska Natalia 20:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Korkuz Dominika 0 2 2 2
23 Kamińska Natalia 1 0 1 0
44 Błaszak Aneta 1 3 4 0
15 Kasprzycka Katarzyna 2 3 5 0
37 Siejka Alicja 2 2 4 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
98 Tokarska Renata 0 2 2 2
40 Podracka Ewa 0 0 0 0
2 Łapińska Julia 0 1 1 0
8 Onyshchenko Tetiana 2 0 2 0
71 Łąpieś Magdalena 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Grzelak Julia 0 0 0 0
24 Jagnicka Magdalena 0 0 0 0
17 Jaskulska Olga 0 1 1 0
13 Brzezińska Maja 2 0 2 0