Informacje
  • Gospodarze:

    SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

  • Trener SKKH Atomówki GKS Tychy (K):

    Dariusz Garbocz

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (K):

    Henryk Zabrocki

  • Wynik:

    0:6 (0:0, 0:3, 0:3)

  • Data:

    10.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:30

  • Godzina zakończenia:

    14:25

  • Sędzia główny:

    Joanna Pobożniak, x

  • Sędzia liniowy:

    Paweł Zięba, Patryk Roemisch

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 32:11 -1

Korkuz Dominika Kasprzycka Katarzyna, Kasprzycka Katarzyna

0:2 35:50 EQ

Tokarska Renata Łapińska Julia

0:3 36:59 EQ

Siejka Alicja

0:4 43:45 EQ

Korkuz Dominika Kasprzycka Katarzyna, Siejka Alicja

0:5 46:47 EQ

Łąpieś Magdalena Onyshchenko Tetiana, Łapińska Julia

0:6 53:47 EQ

Łąpieś Magdalena Onyshchenko Tetiana, Kasprzycka Katarzyna

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
14:46 Pelic Klaudia SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Zahaczenie
17:33 Kamińska Natalia GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Gra ciałem - kobiety
18:34 - GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
21:57 Korkuz Dominika GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Gra ciałem - kobiety
30:38 Brzezińska Maja GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:18 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:40 Kędra Wiktoria SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:31 Cieślewicz Pamela SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:31 Banaś Maja GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:35 Korkuz Dominika GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:36 - SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
59:19 Górska Aleksandra SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Burda–K. Małgorzata 60:00 41 35 6 85
72 Nowacka Amelia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Marczyk Dominika 0 0 0 0
14 Garbocz Oliwia 0 0 0 0
58 Cieślewicz Pamela 0 0 0 2
97 Churas Karolina 0 0 0 0
71 Łaskawska Sylwia 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kędra Wiktoria 0 0 0 2
16 Pasiut Karolina 0 0 0 0
78 Górska Aleksandra 0 0 0 2
55 Huchel Weronika 0 0 0 0
13 Solecka Adriana 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Śliski Aleksandra 0 0 0 0
22 Rakoczy Amelia 0 0 0 0
7 Manilewska Patrycja 0 0 0 0
99 Frankowska Laura 0 0 0 0
91 Wawrzonkowska Maja 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Pelic Klaudia 0 0 0 2

GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Kosińska Agata 60:00 17 17 0 100
33 Kwiatkowska Natalia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Korkuz Dominika 2 0 2 4
23 Kamińska Natalia 0 0 0 2
13 Brzezińska Maja 0 0 0 2
15 Kasprzycka Katarzyna 0 3 3 0
37 Siejka Alicja 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
98 Tokarska Renata 1 0 1 2
73 Banaś Maja 0 0 0 2
2 Łapińska Julia 0 2 2 0
8 Onyshchenko Tetiana 0 2 2 0
71 Łąpieś Magdalena 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Grzelak Julia 0 0 0 0
24 Jagnicka Magdalena 0 0 0 0
17 Jaskulska Olga 0 0 0 0
19 Sencerz Anna 0 0 0 0