Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (K):

    Henryk Zabrocki

  • Goście:

    UKHK Unia Oświęcim (K)

  • Trener UKHK Unia Oświęcim (K):

    Jan Mól

  • Wynik:

    8:0 (2:0, 2:0, 4:0)

  • Data:

    05.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Sędzia główny:

    Mateusz Zieliński

  • Sędzia liniowy:

    Grzegorz Cytawa, Maciej Byczkowski

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:50 EQ

Banaś Maja Łąpieś Magdalena

2:0 15:14 EQ

Kasprzycka Katarzyna Brzezińska Maja, Siejka Alicja

3:0 23:17 +1

Tokarska Renata Onyshchenko Tetiana

4:0 24:04 EQ

Banaś Maja

5:0 42:59 EQ

Kasprzycka Katarzyna Brzezińska Maja, Kamińska Natalia

6:0 43:34 EQ

Onyshchenko Tetiana

7:0 44:48 EQ

Brzezińska Maja Kasprzycka Katarzyna, Siejka Alicja

8:0 47:47 EQ

Banaś Maja Kasprzycka Katarzyna

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
23:12 Pirogowicz Patrycja UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:23 Kamińska Natalia GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:40 Langner Aleksandra UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:53 Korkuz Dominika GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Gra ciałem - kobiety

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Kosińska Agata 47:47 11 11 0 100
33 Kwiatkowska Natalia 12:13 6 6 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Korkuz Dominika 0 0 0 2
23 Kamińska Natalia 0 1 1 2
13 Brzezińska Maja 1 2 3 0
15 Kasprzycka Katarzyna 2 2 4 0
37 Siejka Alicja 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
98 Tokarska Renata 1 0 1 0
73 Banaś Maja 3 0 3 0
2 Łapińska Julia 0 0 0 0
8 Onyshchenko Tetiana 1 1 2 0
71 Łąpieś Magdalena 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Grzelak Julia 0 0 0 0
24 Jagnicka Magdalena 0 0 0 0
17 Jaskulska Olga 0 0 0 0

UKHK Unia Oświęcim (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Pieczyk Anna 60:00 63 55 8 87
55 Chodak Monika 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Klatka Magdalena 0 0 0 0
32 Kot Anna 0 0 0 0
22 Pocheć Aleksandra 0 0 0 0
23 Strzelecka Joanna 0 0 0 0
13 Michałek Aneta 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Langner Aleksandra 0 0 0 2
20 Zaborska Anna 0 0 0 0
21 Kopciara Alicja 0 0 0 0
11 Żyła Justyna 0 0 0 0
87 Wawrzyk Ada 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Metyk Małgorzata 0 0 0 0
78 Kozioł Agata 0 0 0 0
24 Piotrowska Sandra 0 0 0 0
6 Pirogowicz Patrycja 0 0 0 2
14 Zaborska Katarzyna 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Podborska Monika 0 0 0 0
88 Makuch Karolina 0 0 0 0