2:3 k.

(0:2, 0:0, 2:0, 0:0, 1:3k)

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (K):

    Henryk Zabrocki

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (K)

  • Trener KH Polonia Bytom (K):

    Andrzej Secemski

  • Wynik:

    2:3 k. (0:2, 0:0, 2:0, 0:0, 1:3k)

  • Data:

    30.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:20

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza

  • Sędzia liniowy:

    Maciej Byczkowski, Grzegorz Cytawa

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:27 EQ

Wcisło Alicja Dziwok Wiktoria

0:2 15:14 EQ

Późniewska Karolina Gogoc Wiktoria

1:2 46:59 EQ

Siejka Alicja

2:2 50:59 EQ

Tokarska Renata Onyshchenko Tetiana

- 63:51 PS

Późniewska Karolina

2:3 65:00 PS

Późniewska Karolina

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:21 Sfora Patrycja KH Polonia Bytom (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
15:36 Gogoc Wiktoria KH Polonia Bytom (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:10 Sfora Patrycja KH Polonia Bytom (K) 2 Przeszkadzanie
29:43 Siejka Alicja GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Zahaczenie
29:43 Kamińska Natalia GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
34:37 Talanda Ida KH Polonia Bytom (K) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
35:01 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Gra ciałem - kobiety
40:00 Kasprzycka Katarzyna GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Uderzenie kijem
59:32 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Przeszkadzanie
63:51 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) PS Opóźnianie gry

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Kosińska Agata 65:00 42 39 3 92
33 Kwiatkowska Natalia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Korkuz Dominika 0 0 0 0
23 Kamińska Natalia 0 0 0 2
13 Brzezińska Maja 0 0 0 0
15 Kasprzycka Katarzyna 0 0 0 2
37 Siejka Alicja 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
98 Tokarska Renata 1 0 1 4
73 Banaś Maja 0 0 0 0
2 Łapińska Julia 0 0 0 0
8 Onyshchenko Tetiana 0 1 1 0
71 Łąpieś Magdalena 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Grzelak Julia 0 0 0 0
17 Jaskulska Olga 0 0 0 0
19 Sencerz Anna 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Kurek Katarzyna 65:00 32 30 2 93
23 Bujak Julia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Chrapek Klaudia 0 0 0 0
91 Sfora Patrycja 0 0 0 4
7 Późniewska Karolina 1 0 1 0
14 Talanda Ida 0 0 0 2
27 Tomczok Olivia 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Gogoc Wiktoria 0 1 1 2
18 Patla Vanessa 0 0 0 0
22 Dziwok Wiktoria 0 1 1 0
25 Wcisło Alicja 1 0 1 0
8 Zięba Lena 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Wójcik Patrycja 0 0 0 0
17 Wybiral Katarzyna 0 0 0 0
9 Kaleja Klaudia 0 0 0 0
5 Mota Alicja 0 0 0 0
2 Skręt Julia 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
44 Sowa Alicja 0 0 0 0