Informacje
  • Gospodarze:

    UKHK Unia Oświęcim (K)

  • Trener UKHK Unia Oświęcim (K):

    Jan Mól

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (K)

  • Trener KH Polonia Bytom (K):

    Andrzej Secemski

  • Wynik:

    1:4 (0:1, 0:2, 1:1)

  • Data:

    09.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:50

  • Godzina zakończenia:

    20:45

  • Sędzia główny:

    Michał Baca

  • Sędzia liniowy:

    Monika Szpyt, Sebastian Iwaniak

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:47 EQ

Patla Vanessa Skręt Julia

0:2 28:44 +1

Tomczok Olivia Późniewska Karolina, Chrapek Klaudia

0:3 37:25 EQ

Talanda Ida Tomczok Olivia

0:4 50:25 EQ

Późniewska Karolina Sfora Patrycja

1:4 51:53 EQ

Żyła Justyna Zaborska Katarzyna

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:31 Kot Anna UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:45 Dziwok Wiktoria KH Polonia Bytom (K) 2 Przeszkadzanie
22:30 Gogoc Wiktoria KH Polonia Bytom (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:43 Gawlik Julia UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Wysoki kij
27:21 Michałek Aneta UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Niedozwolone zagranie ręką
29:40 Patla Vanessa KH Polonia Bytom (K) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
57:07 Michałek Aneta UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKHK Unia Oświęcim (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Pieczyk Anna 60:00 4 0 4 0
55 Chodak Monika 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Kot Anna 0 0 0 2
7 Klatka Magdalena 0 0 0 0
22 Pocheć Aleksandra 0 0 0 0
23 Strzelecka Joanna 0 0 0 0
13 Michałek Aneta 0 0 0 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Langner Aleksandra 0 0 0 0
20 Zaborska Anna 0 0 0 0
14 Zaborska Katarzyna 0 1 1 0
11 Żyła Justyna 1 0 1 0
87 Wawrzyk Ada 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Kozioł Agata 0 0 0 0
49 Kułas Patrycja 0 0 0 0
21 Kopciara Alicja 0 0 0 0
19 Gawlik Julia 0 0 0 2
88 Makuch Karolina 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Piotrowska Sandra 0 0 0 0
68 Podborska Monika 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Kurek Katarzyna 60:00 1 0 1 0
87 Burzyńska Michalina 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Chrapek Klaudia 0 1 1 0
91 Sfora Patrycja 0 1 1 0
7 Późniewska Karolina 1 1 2 0
14 Talanda Ida 1 0 1 0
27 Tomczok Olivia 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Gogoc Wiktoria 0 0 0 2
18 Patla Vanessa 1 0 1 2
22 Dziwok Wiktoria 0 0 0 2
25 Wcisło Alicja 0 0 0 0
8 Zięba Lena 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Jachym Aleksandra 0 0 0 0
4 Wójcik Patrycja 0 0 0 0
2 Skręt Julia 0 1 1 0