Informacje
  • Gospodarze:

    SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

  • Trener SKKH Atomówki GKS Tychy (K):

    Dariusz Garbocz

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (K)

  • Trener KH Polonia Bytom (K):

    Andrzej Secemski

  • Wynik:

    0:7 (0:1, 0:3, 0:3)

  • Data:

    05.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:15

  • Godzina zakończenia:

    20:55

  • Sędzia główny:

    Joanna Pobożniak

  • Sędzia liniowy:

    Paweł Zięba, Łukasz Barutowicz

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 11:34 EQ

Dziwok Wiktoria Wcisło Alicja

0:2 24:40 EQ

Późniewska Karolina

0:3 31:44 -1

Chrapek Klaudia Późniewska Karolina, Tomczok Olivia

0:4 39:18 -1

Tomczok Olivia Późniewska Karolina

0:5 53:35 +1

Późniewska Karolina

0:6 58:05 EQ

Dziwok Wiktoria Wybiral Katarzyna

0:7 59:44 EQ

Tomczok Olivia Późniewska Karolina

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:07 Kędra Wiktoria SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
25:48 - KH Polonia Bytom (K) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
31:24 Patla Vanessa KH Polonia Bytom (K) 2 Gra ciałem - kobiety
38:29 Wybiral Katarzyna KH Polonia Bytom (K) 2 Przeszkadzanie
45:09 Marczyk Dominika SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:42 Manilewska Patrycja SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Burda–K. Małgorzata 60:00 37 30 7 81
72 Nowacka Amelia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Marczyk Dominika 0 0 0 2
14 Garbocz Oliwia 0 0 0 0
22 Rakoczy Amelia 0 0 0 0
97 Churas Karolina 0 0 0 0
99 Frankowska Laura 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kędra Wiktoria 0 0 0 2
77 Śliski Aleksandra 0 0 0 0
78 Górska Aleksandra 0 0 0 0
55 Huchel Weronika 0 0 0 0
13 Solecka Adriana 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
58 Cieślewicz Pamela 0 0 0 0
16 Pasiut Karolina 0 0 0 0
7 Manilewska Patrycja 0 0 0 2

KH Polonia Bytom (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Kurek Katarzyna 60:00 24 24 0 100
87 Burzyńska Michalina 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Chrapek Klaudia 1 0 1 0
91 Sfora Patrycja 0 0 0 0
7 Późniewska Karolina 2 3 5 0
17 Wybiral Katarzyna 0 1 1 2
27 Tomczok Olivia 2 1 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Patla Vanessa 0 0 0 2
4 Wójcik Patrycja 0 0 0 0
22 Dziwok Wiktoria 2 0 2 0
25 Wcisło Alicja 0 1 1 0
10 Mota Alicja 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Gogoc Wiktoria 0 0 0 0
5 Jachym Aleksandra 0 0 0 0
14 Talanda Ida 0 0 0 0
81 Juszczak Agata 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Skręt Julia 0 0 0 0