Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (K):

    Henryk Zabrocki

  • Goście:

    UKHK Unia Oświęcim (K)

  • Trener UKHK Unia Oświęcim (K):

    Jan Mól

  • Wynik:

    6:2 (5:1, 1:0, 0:1)

  • Data:

    06.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:35

  • Godzina zakończenia:

    13:35

  • Sędzia główny:

    Mateusz Zieliński, Tomasz Heltman

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:27 EQ

Tokarska Renata Onyshchenko Tetiana

2:0 03:24 EQ

Tokarska Renata Onyshchenko Tetiana

3:0 10:56 +1

Łąpieś Magdalena Tokarska Renata, Onyshchenko Tetiana

4:0 12:23 EQ

Onyshchenko Tetiana Banaś Maja

5:0 14:06 EQ

Siejka Alicja

5:1 18:04 +1

Klatka Magdalena Pocheć Aleksandra, Michałek Aneta

6:1 23:40 EQ

Łąpieś Magdalena Łapińska Julia

6:2 59:10 EQ

Zaborska Anna Michałek Aneta

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:56 Kamińska Natalia GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Gra ciałem - kobiety
06:42 Strzelecka Joanna UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Zahaczenie
10:52 Langner Aleksandra UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Zahaczenie
16:41 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Zahaczenie
26:16 Metyk Małgorzata UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Przeszkadzanie
31:15 Kasprzycka Katarzyna GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Gra ciałem - kobiety
52:28 Langner Aleksandra UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Zahaczenie

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Kosińska Agata 49:54 24 23 1 95
33 Kwiatkowska Natalia 10:06 3 2 1 66

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Korkuz Dominika 0 0 0 0
23 Kamińska Natalia 0 0 0 2
13 Brzezińska Maja 0 0 0 0
15 Kasprzycka Katarzyna 0 0 0 2
37 Siejka Alicja 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
98 Tokarska Renata 2 1 3 2
73 Banaś Maja 0 1 1 0
2 Łapińska Julia 0 1 1 0
8 Onyshchenko Tetiana 1 3 4 0
71 Łąpieś Magdalena 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Grzelak Julia 0 0 0 0
24 Jagnicka Magdalena 0 0 0 0
17 Jaskulska Olga 0 0 0 0

UKHK Unia Oświęcim (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Pieczyk Anna 00:00 0 0 0 0
55 Chodak Monika 60:00 51 45 6 88

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Klatka Magdalena 1 0 1 0
32 Kot Anna 0 0 0 0
22 Pocheć Aleksandra 0 1 1 0
23 Strzelecka Joanna 0 0 0 2
13 Michałek Aneta 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Langner Aleksandra 0 0 0 4
20 Zaborska Anna 1 0 1 0
21 Kopciara Alicja 0 0 0 0
11 Żyła Justyna 0 0 0 0
87 Wawrzyk Ada 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Metyk Małgorzata 0 0 0 2
68 Podborska Monika 0 0 0 0
24 Piotrowska Sandra 0 0 0 0
6 Pirogowicz Patrycja 0 0 0 0
14 Zaborska Katarzyna 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Makuch Karolina 0 0 0 0